Wnętrza w gastronomii

Indeks: 6435832

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Książka "Wnętrza w gastronomii" napisana przez Jolantę Nowak-Wicherską (projektantka wnętrz, architekt krajobrazu w firmie Przytulne Wnętrze - Jolanta Nowak-Wicherska oraz konsultantka w zakresie aranżacji wnętrz w HorArt Horeca Academy Poland) wbrew pozorom nie omawia jedynie aranżacji wnętrz. Nie jest też typowym poradnikiem. To dwustustronicowe połączenie podręcznika, przewodnika, księgi inspiracji oraz ćwiczeń. Dzięki temu samodzielnie wybierzesz, które z tych części są najlepsze właśnie dla Ciebie.

  1. Przygotuj się - znajdziesz tu wiele informacji m.in. na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy na najem lokalu, jaką wybrać formę prawną dla swojej działalności, jak przygotować się do rozpoczęcia biznesu. W tej części znajdują się dwa rozdziały pisane przez Macieja Zarzeckiego.
  2. Planujemy zaplecze - dowiesz się, jakich materiałów możesz użyć. Przeczytasz o przykładach dotyczących HACCP, GMP i GHP (rozdział gościnny autorstwa Marty Teterycz). Dowiesz się, jakie dokumenty musisz mieć, by przejść przez odbiór lokalu oraz czy kontakt z sanepidem jest taki straszny.
  3. Urządzamy salę dla gości - Poznasz zasady, których warto przestrzegać, by wnętrze było atrakcyjne, wygodne (dla gości i obsługi) oraz bezpieczne i dostępne dla osób z obniżoną sprawnością.
  4. Inspiracje - większość tego rozdziału stanowią zdjęcia, które mają pobudzić Twoją wyobraźnię i zachęcić do działania.
  5. Informacje dodatkowe.
  6. Miejsce na Twoje przemyślenia, notatki i wykonywane zadania, jeżeli wolisz je robić w innym miejscu, niż zaplanowałam.

SKU 

6435832

Producent

Jolanta Nowak-Wicherska

Przedział wiekowy

+18 lat

​​​​​​​Autor

Jolanta Nowak-Wicherska

​​​​​​​​​​​​​​Oprawa

miękka​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​Ilość stron

200​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​Rok wydania

2019

​​​​​​​​​​​​​​Rodzaj nośnika

druk

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu