Trefl, Foot Bubbles, Messi Matchset, bańki mydlane

Indeks: 5819312

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Czy jesteś gotowy na podjęcie wyzwania?

Dołącz do najlepszych i podbijaj bańki MESSI FootBubbles, jak gwiazda footballu – Leo Messi! Sekret tkwi w najlepszym zestawieniu – magiczny płyn i magiczne skarpetki. Magiczny płyn to specjalna formuła płynu do baniek, dzięki której bańki są bardzo wytrzymałe. Natomiast specjalnie zaprojektowane magiczne skarpetki umożliwiają wielokrotne podbijanie pojedynczej bańki stopami a bańka nie pęknie!

Podbijaj bańki MESSI FootBubbles sam tak długo, jak potrafisz lub baw się z przyjaciółmi. Im więcej trenujesz, tym lepszym graczem się stajesz! Cały czas szlifuj swoje umiejętności i pokazuj niesamowite triki, wymyślaj swoje ewolucje i zaskocz przyjaciół.

Zestaw Baniek Mydlanych MESSI FootBubbles MatchSet zawiera wszystko, czego potrzebujesz do podbijania baniek, jak Leo Messi i rozegrania meczu z przyjaciółmi!

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
2
4
3
2
1
2

Średnia ocena

3.0
Ocena ogólna
3.0
Jakość
3.0
Cena
3.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Ewa
Recenzja dodana 02.01.2019
Syn mega zadowolony, jedna banka potrafi odbic nawet 50 razy, ale oczywiscie trzeba odbijac bardzo delikatnie, jednak radosc ogromna. polecam w 100 %
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Beata
Recenzja dodana 12.07.2018
Polecam,jestem zadowolona z zakupu - szczególnie w tej cenie. Dziecko zachwycone, zabawa murowana.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Dominika
Recenzja dodana 01.10.2017
Fatalny produkt!!! Bańki pękają już przy ich robieniu, a w najlepszym wypadku przy pierwszym kontakcie ze stopą (dołączoną skarpetką). Zabawka do wyrzucenia, bo nie sposób się nią bawić. Zdecydowanie odradzam zakup!
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
1
Cena
1
Justyna
Recenzja dodana 01.06.2017
Najgorszy zakup i zmarnowane pieniądze. Bańki wcale nie są wytrzymałe i pękają przy pierwszym kontakcie z nogą. Cena w ogóle nieadekwatna do towaru. Po prostu wyyrzuciłam 60 zł. do kosza.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
1
Cena
1