To nie tak jak myślisz, kotku. DVD

Indeks: 6443088

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

To jedna z najpopularniejszych polskich komedii co potwierdziła, bliska miliona widzów, frekwencja w kinach. Film pokazuje w krzywym zwierciadle perypetie współczesnych bohaterów, pięknych i bogatych, uwikłanych w miłosny wielokąt, kontynuując tym samym temat walki płci znany wielbicielom „Testosteronu” i „Nie kłam, kochanie”.

Przystojny i zamożny neurochirurg Filip Hoffman (Jan Frycz) pod pretekstem udziału w sympozjum naukowym chirurgów, postanawia spędzić grzeszny weekend z młodą pielęgniarką Dominiką. Tymczasem, żona doktora, Maria (Katarzyna Figura), też chciałaby oddać się weekendowemu szaleństwu - najchętniej w ramionach niejakiego Bogusia (Tomasz Kot), mężczyzny, któremu nie oprze się żadna znudzona mężatka. Obie pary przypadkowo wybierają ten sam hotel i na domiar złego, zamieszkują w sąsiadujących pokojach… To jednak nie wszyscy uczestnicy szalonego weekendu. Do hotelu przybywa niezbyt rozgarnięty asystent doktora Hoffmana - Jakub Bazyl (Jacek Borusiński), który zostaje wciągnięty w sieć skomplikowanych kłamstw przez oboje małżonków.

SKU 

6443088

Producent

Kino Świat

Przedział wiekowy

+15 lat

​​​​​​​Czas trwania

116

​​​​​​​Dubbing polski

nie​​​​​​​

​​​​​​​Format dźwięku

DD 5.1

​​​​​​​​​​​​​​Ilość nośników

1

​​​​​​​​​​​​​​Lektor (tak/nie)

nie​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​Materiały dodatkowe

interaktywne menu, wybór scen, zwiastun filmu, spoty filmowe, „Making of..., teledysk E.Górniak „To nie tak jak myślisz.​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​Napisy

angielskie​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​Obsada

Katarzyna Figura, Jan Frycz, Tomasz Kot, Jacek Forusiński, Michał Bajor​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​Tytuł oryginalny

To nie tak jak myślisz, kotku

​​​​​​​​​​​​​​Rok wydania

2008

​​​​​​​​​​​​​​Rodzaj nośnika

DVD

​​​​​​​​​​​​​​Reżyser

Sławomir Kryński

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu