Teraz egzamin ósmoklasisty. Język angielski. Repetytorium

Indeks: 6962447

Napisz recenzję i oceń
Cena: 31,99 zł33,90 zł
Oszczędzasz: 1,91 zł (6%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Nowa edycja Repetytorium Teraz egzamin ósmoklasisty. Język angielski do szkoły podstawowej umożliwia przygotowanie do egzaminu w roku szkolnym 20212022, a ponadto utrwalenie wszystkich zagadnień z podstawy programowej poprzez rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych. Materiały można wykorzystać do pracy na lekcji, w domu i na zajęciach dodatkowych.

Pozwala uporządkować i sprawnie powtórzyć znajomość leksyki i struktur gramatycznych wymaganych na egzaminie, oraz tych wynikających z podstawy programowej.

Skutecznie przygotowuje do rozwiazywania zadań egzaminacyjnych, poprzez dużą liczbę zadań: otwartych i zamkniętych; w nowym wydaniu zadania egzaminacyjne także w części powtórkowej.

Przybliża strategie rozwiązywania zadań egzaminacyjnych poprzez praktyczne wskazówki do każdego typu zadania oraz do każdej z pięciu części egzaminu w nowym wydaniu w przyjaznej dla uczniów formie sketchnotek.

Skutecznie przygotowuje do tworzenia wypowiedzi pisemnych za pomocą modelowych wypowiedzi wraz z komentarzem w nowym wydaniu także e-mail formalny.

Dzięki próbnemu arkuszowi egzaminacyjnemu z instrukcją, modelowym nagraniem i kartą odpowiedzi umożliwia sprawdzenie się w sytuacji egzaminacyjnej w warunkach bezstresowych w nowym wydaniu 2 zupełnie nowe arkusze.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu