Janod, stempelki, zwierzęta, zestaw artystyczny

Indeks: 6344905

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Inni kupowali również:

Zestaw artystyczny Stempelki Zwierzęta francuskiej marki Janod zawiera 6 kart z ilustracjami, przedstawiającymi dobrze znane dzieciom zwierzęta (motylka, rybkę, liska, jeża, sówkę na gałęzi i drugą - w dziupli drzewa), na których pozostawiono pola do wypełnienia kolorowymi stempelkami.

W zestawie jest ich 11, o różnych kolorach i kształtach, m.in. niebieski księżyc, zielony liść, żółte kółko czy pomarańczowy trójkąt. Stemplowanie to dla dziecka długie godziny angażującej zabawy. Gotowe obrazki staną się wspaniałym elementem dekoracyjnym dziecięcego pokoju.

Zestaw zaprojektowano we Francji. Zapakowany jest w praktyczną i stylową, biało-turkusową w kolorowe kropki, kartonową walizeczkę z rączką. Sprawdzi się ona również jako pojemnik na dziecięce skarby. Idealnie nadaje się na prezent.

Zestawy artystyczne marki Janod to zbiór kreatywnych zadań do samodzielnego wykonania przez dziecko, które wspaniale kształtują koordynację ręka-oko, poprawiają sprawność manualną, pobudzają wyobraźnię i uczą koncentracji. To doskonały pomysł na zabawę dla dzieci, które lubią tworzyć - składać, kleić, malować czy rysować. Mali artyści będą na pewno bardzo dumni ze swoich dzieł.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim - z dziecięcych marzeń! Janod - Just Play

  • wiek: 3-6 lat
  • liczba elementów: 17
  • materiał: karton, tworzywo
  • wymiary produktu: obrazek 20x20 cm
  • waga produktu: 0,65 kg
  • wymiary opakowania: 26x4,5x21,5 cm
  • bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH

SKU 

6344905

Producent

Janod

Przedział wiekowy

3-5 lat, 6-8 lat

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

Janod

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu