Skip Hop, Karuzelka z projektorem i pozytywką

Indeks: 5879622

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Karuzela z projektorem i wyciszająca moc dźwięków natury

Utrzymana w naturalnych, ziemistych kolorach, już od pierwszych chwil budzi zachwyt i zaufanie najmłodszych. Stylowa i niespotykanie nastrojowa karuzelka wprowadzi maluszka w świat dźwięków, światła i delikatnego ruchu.
Karuzelka, projektor, odtwarzacz klasycznych kołysanek i kojących dźwięków natury - w istocie - karuzelka, to niezwykłe, multifunkcyjne urządzenie.

Karuzelka
Karuzelka nie tylko umili czas odpoczywającemu w łóżeczku maleństwu, ale i pozytywnie wpłynie na rozwój jego koordynacji wzrokowo-słuchowo-ruchowej. W czasie czuwania dziecko może obserwować, a z czasem próbować dotknąć mięciutkie zabawki, które wprawione w ruch pozytywką rytmicznie się obracają. Jego uwadze nie umkną również przepiękne ażurowe liście - błyszczące za dnia i rozświetlające pokoik po zmroku.

Projektor
Dzieci uwielbiają rytuały! Wieczorową porą niech gwiazdy i księżyc delikatnie rozbłysną nad łóżeczkiem! Maluszek zanim zaśnie, będzie mógł do woli obserwować znajomy sobie obrazek.

Wyciszająca moc dźwięków
Subtelna melodia kołysanki czy odgłosy natury? Niech wspólne odkrywanie dźwięków będzie dla Was fascynującą przygodą. Pozytywka potrafi zanucić aż cztery klasyczne kołysanki - „Eine kleine Nachmusik”, „Twinkle Twinkle Little Star”, „Lullaby”,„Rock-a-bye Baby” jak i przywołać cztery odgłosy natury - dźwięk deszczu, cykające świerszcze, szum morza i bicie matczynego serca.
Dźwięki odtwarzane są przez 20 minut, a gdy ustaną - można je włączyć ponownie pilotem zdalnego sterowania, nawet z drugiego pokoju.

Karuzelka zaprojektowana została z myślą o najmłodszych dzieciach, które uwielbiają odpoczywać i relaksować się w swoim łóżeczku. Karuzelka zapewni im moc atrakcji adekwatną do wieku, a w chwilach znużenia - ułatwi zasypianie.

 • to urządzenie pełniące funkcje: karuzelki, projektora, odtwarzacza klasycznych kołysanek oraz kojących odgłosów natury
 • uniwersalny system mocowania pozwala zamontować karuzelkę na ramie łóżeczek różnych producentów - panelem sterowania skierowanym do wewnątrz lub na zewnątrz łóżeczka
 • kombinację dźwięków, projekcję gwiezdnej konstelacji i podświetlenie ażurowych liści można samodzielnie dopasować do zmieniających się potrzeb dziecka
 • pozytywka odgrywa cztery klasyczne kołysanki („Eine kleine Nachmusik”, „Twinkle Twinkle Little Star”, „Lullaby”,„Rock-a-bye Baby”) oraz cztery
 • odgłosy natury - dźwięk deszczu, cykające świerszcze, szum morza i bicie matczynego serca
 • intuicyjny pilot zdalnego sterowania uruchomi lub zatrzyma karuzelkę - wystarczy nacisnąć jeden guzik
 • gdy dziecko podrośnie, mobilne ramię karuzelki wystarczy zdemontować, pozostawiając w łóżeczku samą pozytywkę
 • tekstylne elementy można odświeżyć piorąc je ręcznie lub w pralce w temperaturze 30°C
 • urządzenie zasilane jest na trzy baterie C oraz dwie AAA (nie dołączone do zestawu)
 • jest przepięknym i ponadczasowym elementem dekoracyjnym dziecięcego pokoju
 • wymiary: 44,5 x 35,5 x 56 cm
 • gwarancja 12 miesięcy

SKU 

5879622

Producent

Skip Hop

Przedział wiekowy

0-3 miesiące, 3-6 miesięcy, 6-12 miesięcy, 12-18 miesięcy, 18-24 miesiące, 3-5 lat

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

Skip Hop

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu