Rainbow High, Pacific Coast, Simone Summers, lalka modowa, Orange

Indeks: 7128300

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Legenda głosi, że na końcu tęczy znajduje się garnek złota. Ale prawda jest taka, że ​​to coś jeszcze bardziej niesamowitego. Tylko nieliczni, którzy znają się na modzie, mogą podążać za tęczą do Rainbow High, kolorowej szkoły mody, w której każdy uczy się pokazywać swoje prawdziwe kolory.

Rainbow High Pacific Coast to kolekcja wakacyjnych laleczek, które zapraszają na wspólny wypoczynek. Zrelaksuj się na plaży i ciesz się słońcem z Bellą Parker i szóstką jej nowych przyjaciół. Te 6 dziewczynek i 1 chłopiec będą najbardziej kolorową i stylową ekipą na plaży z modnymi kostiumami kąpielowymi, nakryciami głowy, kapeluszami, letnimi butami i torbą plażową, w której zmieszczą się ich ręczniki i inne akcesoria.

Każda dziewczynka ma piękne, kolorowe włosy, które możesz układać i dopasowywać do stylizacji i okazji. W zestawie znajdziesz specjalny grzebień. Dzięki kilku punktom artykulacji mogą z łatwością zmieniać pozy i  łatwo można je przebierać. Każda lalka posiada 2 stroje:  kostium kąpielowy, okrycie wierzchnie, buty oraz stojak na lalkę.

Rada: Podczas pierwszego rozpakowywania lalki dokładnie umyj jej włosy, aby usunąć żel do stylizacji i pozwól włosom całkowicie wyschnąć. Następnie jej włosy są gotowe do wyszczotkowania.

Zbierz kolekcję pięknych lalek z Rainbow High: Bella Parker, Phaedra Westward, Harper Dune, Simone Summers, Hali Capri,Margot De Perla (sprzedawane oddzielnie)!

Wysokość lalki: ok. 28 cm.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Nikola
Recenzja dodana 02.08.2022
Lalka przepiękna włosy nie wypadają a stroje cudne polecam
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (1)
Jakość
5
Cena
5

Sprawdź inne kategorie: