Rainbocorns, maskotka, cekinowa niespodzianka, Chomik

Indeks: 6393443

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Rainbocorns rodzą się z magicznego połączenia ślicznych elementów. Główne składniki to: tęczowe błyski, cukier, słodkości i inne śliczności. Wylęgają się z tęczowych jaj aby zostać Twoimi nowymi, błyszczącymi i najlepszymi przyjaciółmi!

Odkryj niespodziankę, która wykluje się z kolorowego jajka.

Podaruj swojemu dziecku wyjątkowy prezent w postaci jajka Rainbocorns, które w swoim wnętrzu kryje magicznego, pluszowego chomika!

  • Tajemnicze jajko z niespodzianką spodoba się dziecku od pierwszego wejrzenia. Wraz z chomikiem Rainbocorns twoja pociecha przeniesie się do magicznego świata zabaw.
  • W środku znajduje się również, umieszczona w niewielkiej kryjówce, maleńka, kolekcjonerska figurka Boo-Boocorn w miniaturowym jajku.
  • Mając odrobinę szczęścia możesz trafić na unikatowy Twin Boo-Boocorn!
  • Chomik Rainbocorns charakteryzuje się kolorowym, cekinowym serduszkiem, tęczową fryzurą, magicznym rogiem oraz błyszczącymi oczami, które dodają mu niesamowitego uroku.
  • To urocze jajko z niespodzianką z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłościkom zwierzątek.

Uwaga: Produkt wysyłany losowo. Produkt zawiera jednego z dwóch prezentowanych na zdjęciu produktów. Brak możliwości sprawdzenia wzoru stanowi to element niespodzianki.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu