Pure Farming 2018 X1

Indeks: 6255234

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Korzystaj z najnowszych technologii i licencjonowanych nowoczesnych maszyn, aby zarządzać wszystkimi elementami pracy współczesnego rolnika - od kultywatorowania i uprawiania plonów po hodowlę zwierząt i produkcję biomasy. Podróżuj między Europą, Azją i obiema Amerykami, aby uprawiać charakterystyczne dla danego regionu plony, takie jak konopie przemysłowe, kawa, wiśnie czy oliwki, korzystając ze specjalistycznego sprzętu. Graj tak, jak lubisz: trzy zupełnie odmienne tryby gry sprawiają, że ta gra jest właśnie dla Ciebie - niezależnie od tego, czy jesteś weteranem symulatorów rolniczych czy też entuzjastycznym początkującym.

WSZYSTKO W JEDNYM - Spróbuj swoich sił we wszystkich możliwych aspektach współczesnego rolnictwa, takich jak hodowla zwierząt, sadownictwo, szklarnictwo, uprawa polowa, produkcja biomasy i inne.

W 100% LICENCJONOWANE MASZYNY - Korzystaj z pieczołowicie odtworzonych pojazdów takich marek jak Zetor, Landini, McCormick, Gregoire, DAF, Mitsubishi i wiele innych. Dzięki maszynom przeniesionym do gry z wielką dbałością o detale - nawet tak drobne jak waga i fizyka pojazdu - gracze mogą naprawdę się dowiedzieć, jak to jest kierować współczesnym gospodarstwem. OGÓLNOŚWIATOWE ROLNICTWO - Podróżuj pomiędzy gospodarstwami położonymi we Włoszech, w Kolumbii, Japonii i w stanie Montana w USA. Uprawiaj rośliny charakterystyczne dla określonych regionów i korzystaj ze specjalistycznych maszyn niewidzianych dotąd w symulatorach rolniczych, takich jak sadzarka do ryżu, kombajn do konopi przemysłowych i inne.

ROLNICTWO DLA KAŻDEGO - Trzy różne tryby gry przeznaczone dla graczy o odmiennym podejściu do grania. Ciesz się wolnością prowadzenia współczesnego gospodarstwa i staw czoła wszystkim związanym z tym wyzwaniom w trybie "Swobodna rozgrywka", opanuj tajniki rolnictwa w trybie "Moje pierwsze gospodarstwo" lub sprawdź swoje umiejętności w "Wyzwaniach rolniczych" nastawionych na wykonanie konkretnego zadania.

NATURA JEST PIĘKNA - Podziwiaj zapierające dech w piersiach pejzaże czterech kontynentów, oddane graficznie z niebywałym realizmem.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu