Philips, Sonicare, G2 Optimal Gum Care, główki szczoteczki sonicznej, HX9032/10

Indeks: 6301942

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Philips Sonicare G2 Optimal Gum Care (wcześniej: ProResults Gum Health)

Skuteczne usuwanie płytki nazębnej zapewnia poprawę stanu dziąseł.

  • 2 sztuki w opakowaniu
  • rozmiar standardowy
  • jedno przyciśniecie
  • parowanie w trybie BrushSync

Poprawa zdrowia dziąseł nawet o 100%.

Gęsto ułożone włosie wysokiej jakości umożliwia bardzo delikatne szczotkowanie, które pozwala usunąć płytkę nazębną wzdłuż linii dziąseł i uzyskać nawet o 100% lepszy stan dziąseł niż przy zwykłej szczoteczce. Dzięki specjalnie zakrzywionej precyzyjnej końcówce można bez problemu dotrzeć do zębów w głębi jamy ustnej.

Automatycznie wybiera optymalny tryb, dając wspaniałe efekty.

Dzięki funkcji parowania w trybie BrushSync osiągniesz najwyższy możliwy poziom czystości. Główka szczoteczki Philips Sonicare G2 Optimal Gum Care synchronizuje się z wyposażonym w tryb BrushSync uchwytem Philips Sonicare oraz wybiera najlepszy tryb i intensywność szczotkowania, zapewniając wyjątkowo skuteczną pielęgnację dziąseł. Wystarczy tylko zacząć szczotkować.

Zawsze wiesz, kiedy dokonać wymiany.

Zawsze skutecznie szczotkujesz. Główki szczoteczki stają się mniej skuteczne po 3 miesiącach użytkowania, ale BrushSync przypomni Ci, zanim tak się stanie. Inteligentna szczoteczka do zębów rejestruje, jak często i jak mocno szczotkujesz zęby, i informuje, gdy nadejdzie czas na wymianę główki. Nie masz inteligentnej szczoteczki do zębów Philips Sonicare? Wystarczy, że będziesz monitorować niebieskie włosie, które informuje o konieczności wymiany główki na nową, gdy zmieni kolor na biały. 

Dynamiczny sposób czyszczenia kieruje płyn między zęby.

Rączka i główka Sonicare to doskonałe połączenie. Wynoszą naszą technologię soniczną na nowy poziom i zapewniają niezrównaną skuteczność czyszczenia. Szybkie wibracje rączki powodują do 62 tys. ruchów szczoteczki na minutę, które przekształcają mieszaninę pasty do zębów i śliny w delikatne mikrobąbelki, a następnie kierują je głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł, aby szczotkowanie było wyjątkowo skuteczne.

Mocowanie na kliknięcie ułatwia zakładanie główki szczoteczki.

Główka Optimal Gum Care pasuje do wszystkich uchwytów szczoteczek Philips Sonicare z wyjątkiem PowerUp Battery i Essence. Prosty montaż ułatwia wymianę i czyszczenie.

Testowane pod kątem potrzeb związanych z pielęgnacją jamy ustnej.

Wszystkie główki szczoteczki Philips Sonicare są bezpieczne i łagodne dla zębów oraz dziąseł. Poddajemy je wszechstronnym i wymagającym testom, aby móc zagwarantować ich trwałość i wyjątkową skuteczność przy każdym szczotkowaniu.

SKU 

6301942

Producent

Philips

Marka

Philips Sonicare

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu