Nasza Księgarnia. Pucio w mieście. Zabawy językowe dla młodszych i starszych dzieci

Indeks: 6849664

5.0 (6 ocen)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 31,99 zł44,90 zł
Oszczędzasz: 12,91 zł (29%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Odwiedźcie Pucia i jego wesołą rodzinkę, spędzając z nimi pełen ekscytujących zdarzeń czas w mieście! Zajrzyjcie na plac budowy, do supermarketu, na dworzec kolejowy, do parku, gabinetu taty i na wystawę cioci Igi. Z tym sympatycznym maluchem, ulubionym towarzyszem dzieci w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy, na pewno nie będziecie się nudzić!

Szósta część przygód Pucia może służyć zarówno dzieciom młodszym, jak i starszym przedszkolakom. Jej celem jest wzbogacenie słownika dziecka o nazwy nowych obiektów i czynności oraz rozwinięcie umiejętności opowiadania.

Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra – mama, logopedka i pedagożka dziecięca, pedagożka twórczości, pisarka. Zajmuje się rozwijaniem kreatywności oraz terapią opóźnionego rozwoju mowy i wad artykulacyjnych u dzieci. Wieloletni pracownik naukowy Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Autorka bestsellerowej serii książek wspierających rozwój mowy dziecka „Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać”. Każdą wolną chwilę poświęca na spisywanie nowych przygód, które dyktują jej mucha Fefe i Pucio. Od 2018 mama małego Krasnala.

Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić „pracę na etacie” i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
6
4
3
2
1

Średnia ocena

4.9
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
4.8

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Pola Fifiego
Recenzja dodana 21.03.2022
Pucio to marka sama w sobie, mimo że synek nie ma jeszcze ,5 roku bardzo lubi słuchać, oglądać obrazki i szukać na nich Bobo i Pucia :)
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
madi
Recenzja dodana 03.02.2022
super książeczka! to nasza 2 książka Pucia i jej zakup to był strzał w dziesiątkę. Syn uwielbia ją oglądać. Są tam wszystkie auta budowlane, policja, straż pożarna i pogotowie, myjnia samochodowa i stacja benzynowa. także to co chłopcy lubią najbardziej :) Bardzo polecam!
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
MM
Recenzja dodana 16.11.2021
Uważam, że seria z Puciem to jedna z najlepszych propozycji na rynku. Bardzo dużo miłych chwil spędzonych najpierw na opowiadaniu, a póżniej na czytaniu. Co jakiś czas wracamy. W mieście jest ok, ale chyba najciekawsze to te o wakacjach w lecie i feriach zimowych.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Karolina
Recenzja dodana 04.08.2021
Polecam! Syn uwielbia Pucia,piękne ilustracje, dużo się dzieje a poruszane tematy interesują przedszkolaka.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4
PZ
Recenzja dodana 26.07.2021
Polecam! Świetna tak jak poprzednie. Następna książka do kolekcji.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Paulina
Recenzja dodana 18.06.2021
Polecam.Jedna z ulubionych części, nowe wątki i informacje. Piękne ilustracje i dużo tekstu do czytania.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5