Nanobebe, butelka do karmienia i przechowywania pokarmu, 150 ml, szara

Indeks: 6282080

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Powszechnie wiadomo, że najlepsze dla prawidłowego rozwoju dziecka jest mleko matki, w którym znajdują się ważne składniki odżywcze. Zdarzają się jednak sytuacje, w których bezpośrednie karmienie piersią jest utrudnione lub wręcz niemożliwe (powrót do pracy, ból przy karmieniu piersią lub zbyt duża ilość pokarmu). Wówczas optymalną opcją jest odciąganie pokarmu. Jednakże chłodzenie, zamrażanie i podgrzewanie mleka może prowadzić do utraty ważnych składników odżywczych. Jest na to sposób - rewolucyjne produkty marki Nanobébé.

Nanobébé to pierwsza butelka do karmienia niemowląt zaprojektowana specjalnie, by zachować jak najwięcej ważnych składników odżywczych zawartych w mleku mamy - niezwykle istotnych dla prawidłowego rozwoju dziecka w pierwszych miesiącach życia.

Dzięki unikalnej geometrii mleko równomiernie wypełnia wnętrze butelki, co pozwala na 2-3 razy szybsze ogrzanie oraz schłodzenie pokarmu. Skrócenie tych procesów redukuje namnażanie bakterii oraz pozwala na zachowanie wartości odżywczych zawartych w mleku. W zestawie zawarty jest adapter, dzięki któremu możesz pompować mleko bezpośrednio do butelki, a następnie przechowywać ją w zamrażarce lub lodówce.

Konstrukcja butelek Nanobébé pozwala na łatwe układanie ich jeden na drugim - w stos, co pomaga zaoszczędzić miejsce w lodówce lub zamrażarce oraz śledzić kolejność naprzemiennego odciągania mleka.

Dodatkowo nowatorski design produktu przypominający kształt piersi pozwala dziecku utrzymać butelkę oraz samodzielnie spożywać pokarm o wiele szybciej niż w przypadku tradycyjnych butelek. Butelka ma unikatowy kształt przypominający pierś, dzięki temu dziecku będzie o wiele łatwiej nauczyć się pić z butelki, a później bezproblemowo powrócić do karmienia piersią. Tym samym mama, jeśli tego potrzebuje, nie będzie mieć już trudności związanych z wyjściem z domu i pozostawieniem maluszka pod opieką innej osoby.

 • Zaprojektowana, aby zachować jak najwięcej składników odżywczych mleka matki.
 • Dzięki równomiernemu podgrzewaniu mleka nie będą powstawały tzw. gorące punkty, które mogłyby zaszkodzić dziecku.
 • Mleko ogrzewa się 2-3 razy szybciej niż w standardowych butelkach, dzięki temu możesz szybko podać maluchowi pokarm.
 • Butelki łatwo układają się w stos, aby zaoszczędzić miejsce oraz ułatwić rozeznanie kolejności oddawanego pokarmu.
 • Antypoślizgowa, silikonowa obwódka w podstawie butelki zapobiega przewracaniu - dzięki temu w jednej ręce możesz trzymać dziecko, a drugą odkręcać/zakręcać butelkę.
 • Łatwa do wyczyszczenia - można myć w zmywarce.
 • Dziecko o wiele łatwiej przechodzi zmianę w sposobie karmienia z piersi na butelkę.
 • Zaawansowany, potrójny system odpowietrzania zaprojektowany w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia kolki u niemowląt.
 • Unikalny kształt butelki pozwala dzieciom na wcześniejsze samodzielne picie mleka.
 • Trzy bardzo miękkie, silikonowe smoczki w zestawie.
 • W zestawie adapter do laktatora.
 • Wolny od BPA i ftalanów.

Opakowanie zawiera :

 • butelkę na mleko matki
 • smoczek o wolnym przepływie
 • nakładkę zabezpieczającą na smoczki
 • nakrętkę na butelkę
 • adapter do laktatora

Opatentowany geometryczny kształt butelki Nanobébé udoskonala cały proces związany z karmieniem niemowlaków mlekiem matki - poczynając od odciągania mleka, poprzez przechowywanie, aż do podgrzewania i karmienia. Przez cały ten proces to geometria chroni mleko, aby zachowało swoje wartości odżywcze.

Chłodzenie i przechowywanie
Świeżo odciągnięte mleko należy szybko schłodzić i przechowywać w lodówce lub zamrażarce, aby zapobiec namnażaniu się bakterii. Ze względu na wklęsłą powierzchnię naszej butelki mleko jest równomiernie rozłożone przy ściankach butelki, a tym samym 2-3 razy szybciej schłodzone niż standardowe butelki. Szybkie schładzanie zmniejsza rozwój bakterii i chroni wartości odżywcze mleka, wzmacniające odporność dziecka.

Ogrzewanie
Nanobébé zmieniło tradycyjny kształt butelki, pozwalając, aby mleko matki rozprzestrzeniło się cienko po powierzchni, a tym samym szybko i równomiernie ogrzewało. Teraz Ty albo osoba opiekująca się dzieckiem może szybko i bezpiecznie podgrzać mleko w bezpiecznej temperaturze, a następnie niezwłocznie nakarmić dziecko bez niszczenia cennych składników odżywczych zawartych w mleku matki, które mogłyby zostać utracone przez przegrzanie.

Gdy dziecko jest głodne, mleko w butelce Nanobebe ogrzewa się 2-3 razy szybciej niż w standardowych butelkach, co oznacza mniej czasu na przygotowanie i więcej czasu na karmienie.

SKU 

6282080

Producent

Nanobebe

Przedział wiekowy

0-3 miesiące, 3-6 miesięcy, 6-12 miesięcy, 12-18 miesięcy, 18-24 miesiące

Marka

Nanobebe

​​​​​​​​​​​​​​Pojemność (ml)

150.0

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu