Najbardziej praktyczna książka świata. Jak czytać Biblię, aby mieć udane życie?

Indeks: 7056804

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Biblia to najbardziej praktyczna książka świata. Jak ją czytać, aby mieć udane życie?

Wprowadzanie w praktykę lekcji płynących z Biblii to gwarancja udanego życia. Skąd to wiemy? Bóg na kartach Biblii obiecuje, że będzie błogosławił i da obfite życie każdemu, kto będzie wypełniał Jego wskazówki. On sam jest Gwarantem tej obietnicy.

Jak zatem czytać Biblię? Co zrobić, aby to bogactwo, które się w niej kryje, miało odzwierciedlenie w naszej codzienności? Na te pytania odpowiada ks. Wojciech Węgrzyniak, podając prosty i niezawodny sposób korzystania z Pisma Świętego.

Książka na początku wskazuje powody, dla których warto zainteresować się Biblią. Następnie przedstawia metodę jej czytania, złożoną z 3 prostych zasad, a w dalszej części, praktycznej, wymienia wiele przykładów z Nowego Testamentu, z których możemy wyciągnąć wskazówki i podpowiedzi do działania.

Zachęcamy, po przeczytaniu książki, do samodzielnego studiowania Biblii i do własnych poszukiwań. Wtedy odniesiesz największą korzyść z tej lektury.
ks. Wojciech Węgrzyniak

Pełen pasji człowiek. Góral, kapłan, biblista. Urodził się w 1973r. na Podhalu. Pięć lat studiował w Rzymie, trzy następne w Jerozolimie, gdzie obronił doktorat z nauk biblijnych i archeologii.

Wykładowca na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie, rekolekcjonista, duszpasterz, pisarz, publicysta. Jego specjalność to nauki biblijne, a dokładniej Stary Testament. Autor kilku książek.

Jak na górala przystało, jest konkretny i bezpośredni. Niezwykle ciepły człowiek, przy którym od pierwszej minuty spotkania można poczuć się naturalnie i swobodnie.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu