Moja pierwsza encyklopedia zwierząt

Indeks: 4396614

5.0 (4 oceny)
Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Książka zawiera wspaniałe ilustracje, dzięki którym dzieci nauczą się rozpoznawać i nazywać zwierzęta domowe i te żyjące na wolności. Fotografie zostały wybrane ze szczególną pieczołowitością, aby przedstawione na nich gatunki były łatwo rozpoznawalne dla maluchów. Krótkie teksty opisujące charakterystyczne cechy zwierząt dają odpowiedzi na pytania nurtujące najmłodszych i pomagają rozwijać zasób słownictwa.

SKU 

4396614

Producent

Centrum Edukacji Dziecięcej

Przedział wiekowy

3-5 lat

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

​​​​​​​Autor

Marta Kotecka

​​​​​​​​​​​​​​Oprawa

twarda​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​Ilość stron

224​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​Wydanie

3

​​​​​​​​​​​​​​Seria

Centrum Edukacji Dziecięcej

​​​​​​​​​​​​​​Rok wydania

2012

​​​​​​​​​​​​​​Rodzaj nośnika

druk

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Marta Trzcińska
Recenzja dodana 07.03.2013
W środku znajdziemy opisy oraz wspaniałe zdjęcia aż 107 przeróżnych zwierząt.Do każdego zwierzęcia dołączone jest kilka zdjęć, czasami również rysunków. Dodatkowo krótki i bardzo treściwy opis przedstawiający nam ogólny wygląd, zachowanie, charakterystyczne cechy, miejsce zamieszkania, upodobania żywieniowe itp. Wszystko to mieści się dosłownie w kilku-zdaniowych opisach, dzięki czemu jest zrozumiałe przez dziecko i łatwe do zapamiętania. Jeżeli chodzi o zdjęcia to są one bardzo ładne, wyraźne, kolorowe. Wspaniale prezentują nam wszystkie te zwierzęta o których możemy tutaj przeczytać. Książka ta jest naprawdę bardzo ciekawa, a do tego wspaniale wykonana. Twarda oprawa, zszywane kartki. Strony są śliskie i błyszczące dzięki czemu o wiele trudniej je zniszczyć czy też pobrudzić. Wszystkie zdjęcia i ilustracje są dokładne, kolorowe. Opisy są duże i czytelne, a wszystko jest bardzo przejrzyste.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Marta Babicka
Recenzja dodana 04.08.2015
Idealny prezent dla dziecka. Kolorowe obrazki gwarantuja, ze dziecko chetnie siegnie po ksiazke. Zawiera duzo cennych informacji przedstawionych w bardzo prosty i przystepny sposob.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Agnieszka Czechowicz
Recenzja dodana 29.05.2015
Polecam, encyklopedia jest pięknie wydana, w twardej oprawie, kartki z papieru kredowego. Piękne zdjęcia zwierząt na aż 221 stronach, a pod fotografiami, krótkie opisy charakteryzujące zwierzaki.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
joanna29
Recenzja dodana 16.09.2014
kupiłam na prezent dla dziewczynki 6letniej, i była zadowolona, książka ciekawa , duże wyrażne zdjęcia, no i kolorowe co przyciąga uwagęgorąco polecam
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5