Miłość

Indeks: 5951082

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Poetycka, pełna ciepłego humoru opowieść o miłości macierzyńskiej, z uroczymi ilustracjami autorstwa Pauline Martin.

Pewnego dnia Archibald pyta: „Powiedz, mamo, czy będziesz mnie kochać całe życie?” „Hmm, no cóż, zdradzę ci pewien sekret…”, odpowiada mama i czule wylicza chwile spędzone razem, kiedy wszystko jest okazją do wyrażenia miłości. Każda rozkładówka przedstawia przeciwstawne sytuacje z codziennego życia rodziny i odkrywa prostą prawdę, że miłość mamy do dziecka jest bezwarunkowa. Ale największy sekret poznajemy na końcu.

Staranne wydanie, idealne na prezent z okazji narodzin dziecka, na Dzień Matki, Dzień Dziecka.

Astrid Desbordes - z wykształcenia jest filozofką. Autorka wielu książek dla dzieci. Pisze też książki dla dorosłych o tematyce religijnej i filozoficznej.

Pauline Martin - urodziła się w Paryżu w 1975 r. Graficzka i ilustratorka książek dla dzieci.

SKU 

5951082

Producent

Entliczek

Przedział wiekowy

6-8 lat, 9-12 lat, 12-14 lat

Płeć

Dziewczynka

​​​​​​​Autor

Astrid Desbordes

​​​​​​​​​​​​​​Oprawa

twarda​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​Ilość stron

44​​​​​​​

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
2
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Agnieszka
Recenzja dodana 21.05.2018
Zgodzę się z poprzednią recenzją co do tego, że język w książce jest dostosowany bardziej do rodziców niż do dzieci. Co nie zmienia faktu, że książka opowiada wspaniałą historię miłości/emocji rodzica (tu akurat Matki, kolejna część jest też o Ojcu) w stosunku do dziecka. Moja 1,5-roczna córka bardzo polubiła Archibalda, jest to jedna z ulubionych książek do czytania przed snem. Wystarczy ją odpowiednio opowiedzieć z odniesieniem historii książkowej do rzeczywistości i sytuacji znanych dziecku, przecież wcale nie trzeba jej dosłownie czytać. Na pewno sięgniemy po kolejne części z tej serii. Polecam serdecznie!
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Sylwia
Recenzja dodana 29.11.2017
Książka nie do końca jest napisana dla małych dzieci, bardziej dla dorosłych ze względu na język. Język i zawarte w nim przenośnie i skróty myślowe, są zbyt trudne do zrozumienia dla dzieci poniżej wieku szkolnego (topornie się czyta). Ja preferuję czytać ją "po swojemu", upraszczam język do wieku. Nie wiem czemu wszyscy się tak zachwycają tą książką.. hmm może mam za małe dzieci (4,2)
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5