Lancome, Genifique advanced activateur de jeunesse, Serum zktywator młodości, 30 ml

Indeks: 5918209

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Inni kupowali również:

Advanced Genifique opracowany został dla regeneracji i aktywacji 10 kluczowych, widocznych i odczuwalnych oznak młodości, rano i wieczorem.

Już od pierwszych kropli skóra wygląda na bardziej wygładzoną i rozświetloną. W 7 dni wygląda na odmłodzoną. Po 8 tygodniach następuje poprawa 10 kluczowych oznak młodości potwierdzona w testach klinicznych.

Stosowany rano i wieczorem, Advanced Genifique Zaawansowany Koncentrat Aktywujący Młodość zapewnia podwójne działanie na kluczowe oznaki młodości: regeneruje i aktywuje widoczne oznaki dla zapewnienia unikalnego efektu młodej skóry.

Bardziej kompleksowa nowa formuła Advanced Genifique Zaawansowanego Koncentratu Aktywującego Młodość wykorzystuje nasze najnowsze odkrycia naukowe.

Kompleks Genifique wzbogacony jest w składniki uzyskane w procesach biotechnologicznych, które doskonale działają w harmonii ze skórą. Zaawansowana formuła została opatentowana aż do 2029 roku.

Każda kropla dostarcza niemal 40% więcej składników aktywnych niż poprzednia wersja Genifique dla uzyskania wyjątkowych rezultatów.

SKU 

5918209

Producent

Lancome

Marka

Lancome

​​​​​​​​​​​​​​Pojemność (ml)

30.0

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

.

...