K's Kids, "Słuchaj, klaszcz i śpiewaj", kostka muzyczna

Indeks: 5765749

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Dzięki kostce słuchaj, klaszcz i śpiewaj Twoje dziecko stanie się małym muzykiem. Kostka jest wspaniałą zabawką rozwijającą u dzieci poczucie rytmu i muzyki. Zabawkę można ustawić w trzech różnych rytmach: słuchaj, klaszcz lub śpiewaj.

Tryb „słuchaj” - gdy dziecko podrzuci kostkę i ta ułoży się nadrukiem do góry, kostka zagra melodię. Kostka oferuje 6 różnych melodii.
Tryb „klaszcz” - w tym trybie dziecko usłyszy 3 różne melodie, które zachęcają je do klaskania.
Tryb „śpiewaj” - oferuje 6 wesołych piosenek wykonanych przez ludzi i zwierzęta, które zachęcają dziecko do wspólnego śpiewu.

Etap 1 (6-12m)

Cel: Ćwiczenie zmysłu słuchu i uwagi – słuchanie muzyki.
Metoda: Wszystkie trzy tryby odtwarzają muzykę. Klepnij lub rzuć kostką aby aktywować muzykę z różnych kierunków. Obserwuj czy wzrok Twojego dziecka podąża za kostką.

Cel: Ćwiczenie motoryki dużej – raczkowanie.
Metoda: Aktywuj muzykę i trzymaj kostkę przed Twoim dzieckiem. Następnie zachęć dziecko aby raczkowało w kierunku kostki.

Etap 2 (12-24m)

Cel: Śpiewanie.
Metoda: Ustaw kostkę na tryb 1 i zachęć dziecko do rzucania. Z każdym rzutem, kostka gra różne melodie, które są śpiewana przez różnych ludzi i zwierzęta. Zabawa ta zachęca Twoje dziecko do powtarzania czynności, jednocześnie ćwicząc ich muzykalność i umiejętności motoryki dużej.

Cel: Klaskanie do rytmu.
Metoda: Ustaw kostkę na tryb 2 i zachęć dziecko do rzucania. Za każdym rzutem, kostka gra różne melodie, które są śpiewane przez różnych ludzi i zwierząt. Dzieci mogą klaskać, ruszać się i tańczyć do rytmu. Zabawa ta ćwiczy ich zmysł rytmu i motorykę dużą.

Cel: Wskazywanie zwierząt.
Metoda: Nazwij zwierze i zachęć Twoje dziecko do wskazania tego zwierzątka.

Etap 3 (24-36m+)

Cel: Wskazywanie instrumentów.
Metoda: Nazwij instrument i zachęć dziecko do wskazania go.

Cel: Rozróżnianie instrumentów.
Metoda: Ustaw kostkę na tryb 3 i zachęć dziecko do rzucania. Kostka odgrywa różne melodie wykonywane przez różne instrumenty (na podstawie obrazka zwróconego do góry). Dzieci uczą się rozróżniać instrumenty.

Cel: Rozpoznawanie instrumentu poprzez dźwięk.
Metoda: Ustaw kostkę na tryb 3 i rzuć nią aby aktywować różne dźwięki. Upewnij się,że dziecko nie podgląda i zachęć je do nazwania instrumentów, których melodię słyszy w danym momencie.

Cel: Ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej – gra w łapanie.
Metoda: Kostka jest miękka i łatwa do trzymania i chwytania. Użyj kostki do zabawy w łapanie aby ćwiczyć umiejętność reagowania i koordynację wzrokowo-ruchową dziecka.

Zabawkę można prać w 30 stopniach po wyjęciu części elektronicznych.

Baterie: 2 x AAA Zestaw nie zawiera baterii.
Brak regulacji głośności.

SKU 

5765749

Producent

K's Kids

Przedział wiekowy

3-6 miesięcy, 6-12 miesięcy, 12-18 miesięcy, 18-24 miesiące

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

K's Kids

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu