K's Kids, Patrick i przyjaciele, Edukacja, kreskówka z pacynką Patrick, DVD

Indeks: 4055396

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Kreskówki: Patrick i przyjaciele

część: Edukacja (z pacynką Patrick)
Patrick jest szczęśliwym czerwonym pieskiem, który mieszka ze swoimi właścicielami Waynem i Julią. Mają oni wielu przyjaciół-królik Iwan, który wie wszystko, ciężko pracująca i odpowiedzialna kotka MiMi, łasuch miś Bobby, wysportowany miś Sam.

„Patrick i przyjaciele” zabierają dzieci w fantastyczną, edukacyjną podróż. Razem z nimi dziecko poznaje m.in różne dźwięki i instrumenty muzyczne. Dołączona do płyty pacynka na rękę pomoże Tobie i Twojemu maluchowi w rozwijającej wyobraźnię i kreatywność zabawie. Odgrywanie zaczerpniętych z bajek scenek nauczy Twoje dziecko zasad dobrego zachowania, kolorów, kształtów itd.

Patrick i przyjaciele to cykl 20 kreskówek na DVD (5 wersji językowych), podzielonych tematycznie 4 części: Tworzenie, Edukacja, Dobre Maniery, Emocje.

Opis: część "Edukacja"

Kolory i kształty
Czerwona piłka Patricka podczas zabawy odskakuje i wpada na stos różnych kształtów. Nadchodzą jego przyjaciele, by pomóc mu odnaleźć zabawkę. Czy dadzą sobie radę? Jak tego dokonają? Zobacz i przekonaj się sam. W tym odcinku dzieci poznają różne kolory i kształty, a także uczą się jak sortować.

Ciężki i lekki
Patrick chciałby się pohuśtać, ale nikt nie chce się z nim pobawić. Nagle nadlatuje mały ptaszek. Czy jest on odpowiednim towarzyszem zabawy na huśtawce? Zobacz i przekonaj się sam. W tym odcinku, dzięki historyjce o zabawie na huśtawce, dzieci poznają pojęcia "ciężki" i "lekki".

Liczby
Patrick i jego przyjaciele bawią się liczbami. Uczą się liczyć oraz obserwują wiele przedmiotów, które swoim kształtem przypominają cyfry. Widzą, że ołówek przypomina liczbę 1, a kaczka jest trochę podobna do cyfry 2. Jakie inne rzeczy obserwują? Zobacz i przekonaj się sam. W tym odcinku dzieci poznają pojęcie liczby oraz w atmosferze zabawy zdobywają wiedzę o cyfrach od 1 do 10.

Cień
Pewnego dnia podczas spaceru Patrick odkrywa, że jest śledzony przez coś czarnego. Przyjaciele wyjaśniają pieskowi, że jest to jego cień i pokazują mu, w jaki sposób on powstaje. Czy tworzenie cieni może być dobrą zabawą? Zobacz i przekonaj się sam. Z tego odcinka dzieci dowiadują się, że każdy z nas ma własny cień, poznają także sposoby tworzenia cieni przy pomocy światła i świetną nimi zabawę.

Tęczowe kolory owoców
Patrick i jego przyjaciele przy pomocy ulubionych owoców poznają kolory. Świetnie się bawią, wybierając owoce odpowiadające im barwą. Czy chcesz także poznać te kolory? Zobacz i ucz się razem z nimi. W tym odcinku dzieci w atmosferze dobrej zabawy poznają kolory. Dzięki zestawieniu poszczególnych barw z kolorem postaci i owoców nauka staje się łatwiejsza i przyjemniejsza.

SKU 

4055396

Producent

K's Kids

Przedział wiekowy

18-24 miesiące, 3-5 lat

Marka

K's Kids

​​​​​​​Dubbing polski

nie​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​Lektor (tak/nie)

nie​​​​​​​

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu