Janod, Mój magiczny ogród, magnetyczna układanka

Indeks: 6689000

Napisz recenzję i oceń
Cena: 89,49 zł109,99 zł
Oszczędzasz: 20,50 zł (19%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 2 dni

Magnetyczna układanka Mój magiczny ogród francuskiej marki Janod to doskonała zabawka, rozwijająca kreatywność i wyobraźnię. Zabawa polega na układaniu magnesów na dużej drewnianej planszy z ilustracją ogrodu. 

W zestawie jest aż 70 magnesów, przedstawiających różne rośliny, zwierzęta i przedmioty, które można spotkać w ogródku - m.in.: różne gatunki uprawnych warzyw i owoców, kwiaty, królika, ślimaka, kreta, stracha na wróble, budkę dla ptaków, ul, grabie czy konewkę. 

Układanka ta będzie służyć dziecku przed bardzo długi czas i nieprędko się znudzi, bo daje wiele możliwości kreacji i urządzania "swojego ogródka". Jest pięknie wykonana, co dodatkowo rozbudza zmysł artystyczny, a ponadto ćwiczy logiczne myślenie oraz sprawność manualną u dziecka. To także świetny sposób na naukę ogrodnictwa. Do układanki dołączona jest instrukcja (po angielsku) z nazwami roślin, jakie można uprawiać w ogrodzie na poszczególnych grządkach. Planszę można zawiesić na sznurku. 

Zabawka została zaprojektowana we Francji. Prezentuje się bardzo estetycznie i doskonale nadaje się na prezent.

Zabawka rozwija:

  • Umiejętność budowania i projektowania,
  • Pamięć i koncentrację,

 Informacje podstawowe:

  • Wiek: 3-6,
  • Liczba elementów: plansza + 70 magnesów,
  • Materiał: magnes/twardy karton,
  • Waga produktu: 0,83 kg,
  • Wymiary opakowania: 42x0,7x29,7 cm,
  • Bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH,

Zabawki magnetyczne Janod to inspirujący pomysł na pobudzanie dziecięcej wyobraźni i rozwój jego sprawności manualnej. Wielkość magnesów jest odpowiednia dla Informacje podstawowe: wieku dziecka, a zestawy mają ciekawą tematykę i wiele możliwości zastosowań. Wyróżnia je wysoka jakość materiałów i estetyka wykonania.

 Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń! Janod – Just Play.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu