Herobility, HeroSippy, kubek niekapek, 140 ml, różowy

Indeks: 6167894

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

HeroSippy – kubek niekapek dzięki któremu nauka samodzielnego picia będzie łatwa i przyjemna.Idealny zarówno na pikniku jak i w domu. Ergonomiczne, odłączane uchwyty z miękkiego materiału zapewniają małym rączkom pewny chwyt. Urocza podstawka w formie małych stópek i ogonka gwarantuje doskonałą stabilność. Miękki ustnik jest delikatny dla ust, dziąseł i zębów dziecka. Szczelna pokrywka otwiera i zamyka się w sposób prosty nawet dla małych rączek. Kubek nie przecieka i posiada specjalny zaworek, dzięki któremu płyn wydostaje się z kubeczka tylko gdy dziecko z niego pije. Nasz mały arktyczny lisek Felix, nadrukowany na kubku, bawi się z dzieckiem w chowanego. Zobacz jak wygląda zza rączek!

  • Kubek niekapek – koniec z bałaganem dzięki specjalnemu niekapiącemu zaworkowi.
  • Szczelna pokrywka - otwiera i zamyka się w sposób prosty nawet dla małych rączek.Nie przecieka.
  • Ergonomiczny uchwyt - miękkie odłączane rączki ułatwiają trzymanie kubka.Specjalne powierzchnie po obu stronach kubka zapewniają pewny chwyt nawet bez dodatkowych rączek.
  • Stabilna podstawka w kształcie małych stópek i ogonka.
  • Miękki ustnik – delikatny dla ust, zębów i dziąseł dziecka.
  • Bardzo szeroki otwór ułatwia napełnianie kubka oraz umożliwia jego dokładne umycie.
  • Kompatybilny z pojemnikiem HeroStorage (sprzedawany oddzielnie).Do dna kubka niekapka można przykręcić szczelny pojemnik na mleko modyfikowane lub przekąski niezbędne podczas podróży i spaceru.Pojemnik można przykręcić do kubka także gdy zamontowane są uchwyty i podstawka. 
  • Nacięcia w dnie – zapewniają odprowadzenie wody nagromadzonej podczas mycia w zmywarce.
  • Gwarancja 24 miesiące.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Katarzyna
Recenzja dodana 12.01.2018
Super kubeczek. Jakość rewelacyjna, bardzo poręczny i zgrabny. Nie za duży. Bardzo solidne uchwyty. Większość na rynku wygina się i pęka. Cena przystępna jak za taką jakość- porównując do dostępnych na rynku, np.lovi kosztuje tyle lub więcej, a jakość lovi jest beznadziejna. Porównywalny do pingwinka Aventa. Polecam. Kupowałam pełna obaw, gdyż nie znałam firmy, ale to był strzał w dziesiątkę.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5