Hauck, Rapid 4D, wózek, dusty rose

Indeks: 7266328

Napisz recenzję i oceń
Cena: 1071,00 zł
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

Stylowa spacerówka do miasta i na łono natury.

Z wysokiej jakości wyposażeniem oraz nowoczesnymi, zaokrąglonymi liniami Rapie 4D jest bardzo stylowy. W mieście czy na łonie natury – duże, odporne na przebicia koła na każdy teren jadą płynnie, miękko amortyzując nierówności podłoża. Zwrotne o 360° przednie koła umożliwiają łatwą i szybką zmianę kierunku, dając się jednocześnie prosto zblokować w razie potrzeby.

Dzięki systemowi „Press & Pull” z obitą rączką do transportowania spacerówkę można złożyć jednoręcznie i szybko do małych rozmiarów, wnieść do autobusu oraz odstawić. Druga ręka jest zawsze do dyspozycji dziecka.
spacerówka wyróżnia się atrakcyjnym wyposażeniem i pierwszorzędnymi funkcjami. Wysokiej jakości, odporne na zniszczenie materiały, z których wykonane są daszek z filtrem UV 50+ oraz obszerne siedzisko przyciągają wzrok. Oparcie daję się płynnie regulować aż do płaskiej pozycji leżącej.

Regulowana w wysokości rączka z uchwytem na napój jest idealna dla rodziców o dużej różnicy wzrostu, dbając o ergonomię pleców podczas pchania wózka.

W porównaniu z innymi spacerówkami Rapie 4D może być dłużej użytkowany. Siedzisko wraz z koszem mogą być obciążane do 25 kg. Dzięki temu twoje dziecko jeździ w wózku bezpiecznie i wygodnie do ok. 4 lat. Materiał podnóżka oraz powierzchnia pałąka ochronnego są łatwe w pielęgnacji. Twój Rapie 4D wygląda szybko na powrót wypielęgnowany, nawet jeśli siedziały w nim klejące rączki czy obłocone nóżki. Do wsiadania lub wysiadania możesz prosto przesunąć pałąk na bok lub zdjąć go.

5-punktowe zapięcie oraz białe linie na kołach, gwarantujące lepszą widoczność w ciemności, zapewniają wszechstronną ochronę, dopełniając wysokiej jakości wyposażenie wózka Rapie 4D.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: