Hauck, Play N Relax Center, łóżeczko turystyczne, Grey

Indeks: 7255512

Napisz recenzję i oceń
Cena: 535,00 zł
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

7-częściowy zestaw Play N Relax Center może być używany od pierwszych dni życia dzięki dostawce dla niemowląt oraz przewijakowi. Stożkowy kształt łóżeczka sprawia, że jest bardzo stabilne i odporne na przechylenie, a kółka umożliwiają przesuwanie łóżka. Ponadto łatwy montaż i składanie sprawia, że idealnie nadaje się na podróże lub wizyty u babci i dziadka.

Na etapie noworodka, Twoje dziecko od samego początku poczuje się swobodnie. Podwyższona powierzchnia do leżenia ułatwia umieszczenie i wyjęcie malucha w sposób przyjazny dla pleców. Później podwyższony poziom można usunąć, otwierając zamek błyskawiczny. Na praktycznym przewijaku, który można zawiesić na bocznej części łóżeczka, możesz wygodnie przewinąć dziecko, nawet podczas podróży, a pieluszki, chusteczki nawilżane i zabawki są pod ręką w bocznej kieszeni.

Play N Relax Center to także fantastyczne centrum zabaw. Korzystając z bocznego otworu, który można otworzyć tylko z zewnątrz ze względów bezpieczeństwa, Twój mały odkrywca może raczkować do łóżka i wychodzić z niego. Dzięki kółkom możesz przesuwać kojec podczas wykonywania obowiązków domowych. Ponadto duże okienka wykonane z tkaniny siatkowej zapewniają cyrkulację powietrza i dobry widok. Dzięki powierzchni do leżenia o wymiarach 120x60 cm, to obszerne łóżeczko turystyczne może być używane przez długi czas.

W kilku szybkich ruchach łóżeczko można rozłożyć lub złożyć do kompaktowego i łatwego do transportu rozmiaru. Torba do przenoszenia jest dołączona do zestawu.
W skład zestawu wchodzi również składane podłoże, a dla jeszcze większego komfortu zalecamy osobno dostępny materac hauck Sleeper XL 120x66 cm, a także prześcieradło hauck Bed Me o wymiarach 120x60 cm.

Nasza wskazówka dla łatwego montażu!

Postaw złożone łóżko na nogach i rozsuń je. Najpierw rozłóż mniejsze części boczne, a następnie większe, aż będą się odpowiednio zazębiać. Dopiero wtedy dociśnij je do podłogi, aż osiągnie płaską i stabilną pozycję.

Podczas składania łóżka postępuj odwrotnie. Najpierw popchnij łóżko w górę, a dopiero potem złóż mniejsze i większe części boczne.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: