Hape, Fantazyjny pociąg z klockami, pojazd drewniany

Indeks: 4871285

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Fantazyjny pociąg to drewniana, ekologiczna zabawka dla dzieci. Zestaw składa się z 3 odczepianych wagoników na kółkach i 14 kolorowych klocków o różnych kształtach. Klocki można układać na umieszczonych w wagonach pociągu palikach w dowolny sposób. Możliwość zbudowania różnych wariacji pociągu pozytywnie wpłynie na rozwój kreatywności maluszka. Nieregularne kształty klocków sprawiają, że zabawa jest jeszcze ciekawsza i stanowi większe wyzwanie!

Fantazyjny pociąg to gwarancja bezpiecznej i niekończącej się zabawy. Dzięki starannemu, klasycznemu wykonaniu, wysokiej jakości materiałom i dobrze wyprofilowanym, zaokrąglonym krawędziom produktu, zabawka jest niezwykle bezpieczna dla zdrowia i życia dziecka. Zabawka wykonana z litego drewna malowanego bezpiecznymi, nietoksycznymi i bardzo trwałymi farbami wodnymi.

Ta zabawka wpływa na:

  • rozwój zdolności manualnych,
  • kształtowanie wyobraźni,
  • rozwój koordynacji psycho-ruchowej,
  • kształtowanie umiejętności logicznego myślenia.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
3
2
1
1

Średnia ocena

1.9
Ocena ogólna
1.8
Jakość
3.0
Cena
1.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Olga
Recenzja dodana 08.12.2018
Zabawka sama w sobie bardzo fajna, ale stan w jakim przyszła pozostawia bardzo wiele do życzenia. Zabawka ma być na prezent a pudełko w kilku miejscach z dziurami. Nie mam pojęcia co się z tą zabawka po drodze do mnie działo, ale nie ukrywam że jakością obsługi jestem trochę zawiedziona.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
3
Cena
1