Grammatik. Gramatyka języka niemieckiego z ćwiczeniami A1 A2

Indeks: 6125587

Napisz recenzję i oceń
Cena: 23,99 zł25,60 zł
Oszczędzasz: 1,61 zł (6%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Grammatik. Gramatyka języka niemieckiego z ćwiczeniami to publikacja zawierająca ciekawe i różnorodne ćwiczenia na poziomach A1 i A2 oraz testy. Jest doskonałą propozycją zarówno dla rozpoczynających naukę języka niemieckiego, jak i dla tych, którzy chcieliby przypomnieć sobie najważniejsze zagadnienia gramatyczne. Pozwala na skuteczną samodzielną pracę w domu, opanowanie i utrwalenie podstawowych zagadnień gramatycznych oraz przygotowanie się do egzaminów państwowych z języka niemieckiego na poziomach A1–A2.

Może być z powodzeniem wykorzystywana w szkołach. Osobom uczącym się na kursach językowych lub indywidualnie posłuży do pogłębienia i utrwalenia wiedzy. Przejrzysta struktura i tematyczny podział materiału ułatwiają korzystanie z publikacji. Publikacja podzielona jest na 7 rozdziałów. Każdy z nich jest podzielony na kilka podrozdziałów składających się z przejrzystego objaśnienia gramatycznego i atrakcyjnych ćwiczeń. W komentarzach gramatycznych znajdują się tabele ze wzorami odmian i wskazówki w formie ramek Tipp, ułatwiające naukę. Na końcu książki znajdują się testy rozdziałowe na poziomach A1 i A2, klucz do ćwiczeń i testów oraz tablice gramatyczne.

Zalety Grammatik. Gramatyka języka niemieckiego z ćwiczeniami to przede wszystkim: ponad 350 różnorodnych i pomysłowych ćwiczeń osadzonych w kontekście komunikacyjnym, każde ćwiczenie opatrzone piktogramem wskazującym na poziom biegłości językowej, co ułatwia orientację w książce, na końcu książki 12 testów rozdziałowych sprawdzających opanowanie materiału (poziomy A1 i A2), tablice gramatyczne oraz karty ze wzorami odmian rzeczowników, przymiotników i czasowników ułatwiające przyswajanie wiedzy, treści przedstawione w przejrzysty sposób z wykorzystaniem tabel i wyróżnień graficznych ułatwiających zapamiętywanie; struktury gramatyczne zilustrowane licznymi przykładami, klucz odpowiedzi do ćwiczeń i testów rozdziałowych umożliwiający samodzielną pracę.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu