Chicco, chodzik wielofunkcyjny 123, pomarańczowy

Indeks: 5941110

Napisz recenzję i oceń
Cena: 524,00 zł549,00 zł
Oszczędzasz: 25,00 zł (5%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Uniwersalna i praktyczna zabawka na wiele miesięcy! 

Chodzik 123 to praktyczny i atrakcyjny produkt dla dziecka od 6 miesiąca życia. Produkt ewoluuje, aby najlepiej dopasować się do poziomu rozwoju i potrzeb dziecka w 3 przedziałach wiekowych: 6m+, 9m+ oraz 18m+. Jest jednocześnie chodzikiem, pchaczem i rowerkiem napędzanym siłą dziecięcych nóżek. Pomaga w stawianiu pierwszych kroków, bawi, edukuje, wspiera trening równowagi. Jest to również pomysł na bardzo praktyczny, ale jednocześnie atrakcyjny, rozwijający prezent.

Chodzik 123 jest zabawką, która oprócz wspierania rozwoju, gwarantuje dobrą, bezpieczną zabawę dziecku od 6. miesiąca aż do 3 roku życia. Transformacja chodzika do różnych funkcji, wypełnianych na przestrzeni tego czasu, odbywa się całkowicie bez jakichkolwiek narzędzi!

  • Chodzik 123 posiada możliwość personalizacji – wydrukuj imię dziecka i przyklej ją na oparciu siedziska! Naklejka o odpowiednim rozmiarze jest dołączona.
  • Niezależnie od aktualnej funkcji chodzika, z jakiej korzysta dziecko, panel z zabawkami zawsze pozostaje na swoim miejscu. O ile nie został odczepiony i bawi dziecko w innym, dowolnym miejscu. Kolorowe światełka, zabawki i dźwięki umilają dziecku czas.
  • Dostosowuje się do wzrostu dziecka poprzez regulowane rączki oraz regulowaną wysokość (2 różne wysokości) całego pojazdu.
  • Blokady bezpieczeństwa zadziałają wtedy, gdy dziecko w chodziku znajdzie się zbyt blisko schodów.
  • Wygodne siodełko ukryte jest w konstrukcji zabawki, kiedy używana jest ona jako chodzik i pchacz.
  • Panel z zabawkami zasilany 2 bateriami alkalicznymi AA (brak w zestawie).

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu