Bobaski i Miś. Pora do żłobka. Książka z okienkami

Indeks: 7001187

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Pierwszy dzień w żłobku to niełatwa sprawa – maluchy zostaną w nowym miejscu, bez mamy i taty. Trochę im smutno, trochę się boją, ale to normalne! Na szczęście, otwierając okienka, mogą poznać każdy kąt żłobka, jeszcze przed pierwszą wizytą! Co tam znajdą? Dywan pełen niespodzianek, mięciutkiego węża, którego trzeba wyprowadzić na spacer, i inne atrakcje! TAK! Żłobek to całkiem miłe miejsce, a wspólne powroty do domu też są super!

Pierwszy dzień w żłobku to trudne chwile i dla dziecka, i rodzica. Ważne, by maluchy czuły się wtedy bezpiecznie. Dzięki tej interaktywnej książce z okienkami możecie zacząć bezpieczną i przyjemną adaptację już w domu!

Serial „Bobaski i Miś” to skierowana do najmłodszych dzieci prosta animacja o perypetiach rodzeństwa, małych Treflika i Treflinki, znanych już z serialu „Rodzina Treflików”, realizowana techniką lalkową w studiu animacji w Gdyni. Telewizyjna bajka pomaga dzieciom zrozumieć otaczający je świat.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
2
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Monika
Recenzja dodana 23.02.2022
Fajna książeczka o żłobku z okienkami. Ciekawi dziecko. Nie podoba mi się jedynie jej rozmiar. Zajmuje dużo miejsca - jak kartka A4.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Kate
Recenzja dodana 02.12.2021
Bardzo pozytywne zaskoczenie, książeczka ciekawi maluszka , okienka są bardzo fajnym dodatkiem, synek 13 miesięcy codziennie ją przegląda.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5