Berlinger Haus, patelnia granitowa do naleśników, Rose Gold, 28 cm

Indeks: 6831087

Napisz recenzję i oceń
Cena: 84,49 zł94,90 zł
Oszczędzasz: 10,41 zł (11%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 2 dni

Garnki i akcesoria z serii Metallic firmy Berlinger haus wykonane są z wysokiej klasy kutego aluminium pokrytego wewnątrz potrójną powłoką granitową (marble) o bardzo wysokim współczynniku twardości. Powłoka zewnętrzna występuje w kilku wersjach kolorystycznych o charakterystycznym metalicznym połysku. Te atrakcyjne i modne naczynia wyposażone są standardowo w uchwyty typu Soft touch (silikon handle). Przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek: gazowa, elektryczna, ceramiczna, halogenowa, indukcyjna. System Turbo induction (bardzo szybko nagrzewają się) pozwala zaoszczędzić nawet 35% energii.

Wymiary: Patelnia Ø 28 x 1,8 cm

Cechy:

  • Potrójna powłoka granitowa anty-przywierająca.
  • Materiał: wysokiej jakości odlewane aluminium.
  • Soft-Touch Handle: silikonowy uchwyt.
  • System TURBO INDUCTION (bardzo szybko nagrzewają się) - 35% oszczędność energii.
  • Możliwość mycia w zmywarce.
  • Do wszystkich rodzajów kuchenek: gazowej, elektrycznej, ceramicznej, halogenowej, indukcyjnej.
  • Kolor: Rose gold.

Powłoka granitowa jest to powłoka teflonowa wzbogacona miałem granitowym, dzięki czemu uzyskuje większą twardość. Jest twardsza niż teflon, ale przy tym zachowuje jego zalety: nie przypala, dobrze rozprowadza ciepło. Łączy zalety naczyń żeliwnych i teflonowych. Ma wszelkie zalety teflonu, ale jest bardziej odporna na uszkodzenia, przewyższana w tym nawet powłoki ceramiczne.

Granitowa powłoka sprawia, że naczynia są wyjątkowo odporne na wszelkie zarysowania i trwałe. Ten typ garnków i patelni pozwala również na smażenie przy użyciu minimalnej ilości tłuszczu, ponieważ naczynie rozgrzewa się podobnie do kamienia i oddaje ciepło całą swą powierzchnią. Kompozycja aluminiowego korpusu i ferromagnetycznego dna umożliwia użytkowanie na kuchni indukcyjnej oraz na wszystkich innych rodzajach kuchni i wykorzystywania najlepszych właściwości akutermicznych odlewanego i kutego aluminium na wszystkich kuchenkach i płytach grzewczych.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu