Filtruj:

Mom's care

Znaleziono: 89 produktów

Mom’s Care – rozwój poprzez zabawę

W pierwszym roku życia niemowlęta rozwijają się szczególnie intensywnie, a ich nastawione na poznawanie świata umysły, uczą się przetwarzać i interpretować wszystkie bodźce. W tym szczególnym okresie dużą rolę odkrywają proste, kolorowe zabawki przykuwające uwagę malucha. Zawieszki i przytulanki Mom’s Care uszyte z mięciutkich materiałów są zaprojektowane specjalnie dla najmłodszych milusińskich tak, by stymulować prawidłowy rozwój zmysłów.

Szeleszczące lub grzechoczące elementy dostarczają bodźców słuchowych, wielobarwne wszywki, supełki, kółeczka uczą koordynacji ręka-oko, a różnorodne rodzaje materiałów z których wykonane są zabawki Mom’s Care zachęcają malucha do poznawania nowych faktur.

Zabawki sensoryczne dla niemowląt

Maluchy uwielbiają poznawać świat przez dotyk – wciskanie czy dopasowywanie prostych elementów, pociąganie lub porównywanie różnego rodzaju materiałów to dla nich prawdziwa frajda. W stymulacji rozwoju umysłowego i fizycznego mogą pomagać zabawki sensoryczne dla niemowląt i dzieci w pierwszych latach życia. Wiele kolorów, kształtów oraz dźwięków zebranych w zestawy np. piłeczek, szmacianych kostek czy zawieszek od Mom’s Care wzbudza ciekawość smyka i zachęca do zabawy.

Książeczki sensoryczne od Mom’s Care

Puszyste, twarde, śliskie, gładkie, szorstkie… te wszystkie faktury znajdujące się w materiałowych książeczkach przeznaczonych dla małych odkrywców wspierają edukację sensoryczną i uczą poznawać nowe materiały. Składane podobnie jak prawdziwe książeczki lub w formie harmonijki zawierają po kilka stron, pełnych przeróżnych niespodzianek wydających odgłosy (szeleszczący materiał), odbijających światło (bezpieczne lusterko), czy dających się pociągać tak, by maluch mógł rozwijać motorykę dłoni. Książeczki Mom’s Care zawierają takie niespodzianki jak schowki, zamykane i otwieranie elementy albo kolorowe metki zachęcające do sięgania po zabawkę.

Czas na wspaniałą kąpiel!

Większość maluchów uwielbia kąpiel, zwłaszcza gdy czas spędzony w wodzie mija na wesołej zabawie. Kolorowe piłeczki, rybki, hipopotamy, czy inne zwierzaki morskie od Mom’s Care wykonane z bezpiecznych dla dziecka materiałów. Dzięki urozmaiconym kształtom, licznym wypustkom oraz piszczkom o delikatnym dźwięku, nie tylko zachęcają smyka do wspaniałej zabawy, ale także wspierają stymulację zmysłów i uczą rozpoznawania przedmiotów trzymanych w rączce. Ręcznie malowane gumowe zabawki do wody Mom’s Care dzięki ciekawym wzorom i wyrazistym odcieniom sprawiają, że kąpiel staje się prawdziwą przygodą i fantastycznym doświadczeniem dla najmłodszych milusińskich.