Mapy. Obrazkowa podróż po lądach morzach i kulturach świata

Ilość:
+ 1 -
Twoja cena:

48,99 zł

64,90 zł

Oszczędzasz:  15,91 zł (25%)

Dostawa: 1 dzień roboczy + wysyłka
Przesyłka na adres
Click & Collect
dostawa
do sklepu SMYK
Odbiór
w paczkomacie
*Wymagane
Adres e-mail znajomego *:
Wiadomość *:
Imię odbiorcy*:
Opis

Przełom w dziedzinie dziecięcych podróży palcem po mapie: imponujący atlas w stylu ilustrowanych map dawnych podróżników.
Ta książka zabierze was w niezwykłą podróż dookoła świata. Zobaczycie gejzery w Islandii, karawany na egipskiej pustyni i miasta Majów w Meksyku. W Anglii zagracie w krykieta, w Indiach poćwiczycie jogę, a w Chinach skosztujecie stuletnich jaj. W Australii zadziwi was dziobak, w Finlandii – noc polarna, a na Madagaskarze – ogromny baobab. Odkryjecie najciekawsze zakątki świata i zachwycicie się jego różnorodnością.
51 ogromnych map poprowadzi was przez 42 kraje i 6 kontynentów. Na każdej z nich znajdziecie niezliczone ilustracje, szczegóły i ciekawostki, które przeniosą was w wyjątkowe miejsca i sprawią, że zapragniecie dowiedzieć się jeszcze więcej. Udanej podróży!

Aleksandra i Daniel Mizielińscy - graficy, twórcy książek i stron internetowych. Art dyrektorzy studia dizajnerskiego www. hipopotamstudio. pl. Autorzy m. in. książek „D. O. M. E. K. ”, „Co z Ciebie wyrośnie?”, serii „Miasteczko Mamoko”, ilustratorzy książek „D. E. S. I. G. N. ” i „S. Z. T. U. K. A. ”. Laureaci wielu nagród i wyróżnień przyznawanych za projekty książkowe i internetowe, w tym prestiżowego międzynarodowego wyróżnienia BolognaRagazzi Award 2010 za książkę "Co z Ciebie wyrośnie?".
Szczegóły
SKU:
4748704
Ilość stron:
108
Wydanie:
4
Oprawa:
twarda
Autor:
Aleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński
Producent:
Dwie Siostry
Rodzaj nośnika:
druk
Płeć:
Chłopiec, Dziewczynka
Marka:
Dwie Siostry
Przedział wiekowy:
6-8 lat
9-12 lat
Koszty i warunki dostawy

Program SMYK & Spółka

Okazje cenowe