Gotowi do startu. Program edukacji i wychowania dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym

Ilość:
+ 1 -
Twoja cena:

16,10 zł

18,00 zł

Oszczędzasz:  1,90 zł (11%)

Dostawa: 1 dzień roboczy + wysyłka
Przesyłka na adres
Click & Collect
dostawa
do sklepu SMYK
Odbiór
w paczkomacie
*Wymagane
Adres e-mail znajomego *:
Wiadomość *:
Imię odbiorcy*:
Opis

Niniejszy program jest ułożony w oparciu o podstawę programową Rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu (MENiS) z dnia 23 grudnia 2008 roku. Umożliwia wykorzystywanie różnorodnych rozwiązań merytoryczno-metodycznych. Układ treści kształcenia i obszarów ma charakter spiralny. Do poszczególnych działów programu powraca się w każdym cyklu edukacji i rozszerza się zakres zakładanych osiągnięć, za każdym razem uwzględniając zasadę stopniowania trudności.

Programy są skonstruowane tak, by korzystająca z nich osoba mogła dostosować je do indywidualnych możliwości wychowanków. Proponowany program zawiera zadania szkoły, cele rewalidacyjne i edukacyjne, procedury osiągania celów rewalidacyjnych, wybór metod pracy oraz treści kształcenia opracowane w oparciu o podstawę programową kształcenia ogólnego dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym. Ukierunkowany jest na dziecko niepełnosprawne oraz jego potrzeby.

Obejmuje trzy obszary:

  • Obszar I – Obsługiwanie samego siebie: „Ja z samym sobą”
  • Obszar II – Uspołecznienie: „Ja i otoczenie”
  • Obszar III – Rozwijanie sprawności i umiejętności: „Ja w środowisku szkolnym”
Szczegóły
SKU:
5893131
Ilość stron:
248
Oprawa:
miękka
Autor:
Alicja Tanajewska, Ewa Korzeniewska, Renata Naprawa
Producent:
Wydawnictwo Harmonia
Przedział wiekowy:
Koszty i warunki dostawy

Program SMYK & Spółka

Okazje cenowe