Filtruj:

Szumisie

Szumiący przyjaciele Maluszka

Znaleziono: 36 produktów

Jak działają maskotki szumiące?

Maskotki szumiące to charakterystyczne zabawki, które w ostatnim czasie podbiły rynek! Posiadają zaprogramowane szumy. Mogą to być np. szumy morskich fal, wód płodowych z pogłosem bicia serca, szumy deszczu, czy też te zbliżone do odgłosów suszarki. 

To szybki i skuteczny sposób na zrelaksowanie noworodka oraz ułatwienie mu zasypiania. Dostępne są także szumiące misie wyposażone w dodatkowe funkcje, jak np. czujnik snu. Tego typu maskotka rozpoznaje płacz i przebudzenie się dziecka, automatycznie się włącza, a nawet i powiadamia rodzica, np. poprzez aplikację. 

Inną ciekawą funkcją, jaką posiadają misie szumisie, jest stopniowe wyciszenie. Dzięki temu dziecko nie wybudza się pod wpływem szumu, ale też nie irytuje się z powodu nagłego, całkowitego wyłączenia dźwięków. 
 

Miś szumiś — dlaczego warto go zakupić?

Szumisie dla dzieci to świetna maskotki, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę. Mogą okazać się przydatne dla każdego malucha, a już zwłaszcza tego, który ma problemy z zasypianiem, czy uspokojeniem się i rozładowaniem napięcia. To jeden z powodów, dla których warto go zakupić.

Kolejnym jest uniwersalność! Szumisie szumiące misie to nie tylko maskotki, które sprawdzają się wieczorem, ale także w trakcie dnia. Taka zabawka może stać się przyjacielem, czy kompanem zabaw. Będzie jednocześnie pełnić rolę elementu dekoracyjnego w pokoju malucha. Maskotki szumiące to zdecydowanie te zabawki, na które powinien zwrócić uwagę każdy rodzic. Znajdują się również w naszej ofercie — zachęcamy do ich sprawdzenia.