Pistolety, karabiny, wyrzutnie

Znaleziono: 134 produkty

 

Pistolety dla dzieci – czy warto je kupować?

 

Czy pistolety i inne militarne zabawki są złe, ponieważ mogą powodować agresję? To nie takie proste. Nawet psychologowie dziecięcy są w tej sprawie podzieleni. Jedni uważają, że karabin-zabawka może tylko wzbudzić agresję, inni – wręcz przeciwnie, że dziecko może w ten sposób rozładować złość i napięcie. Ostateczna decyzja należy więc do rodzica. Unikanie tematu nie popłaca – jeśli dziecko nie ma wśród swoich zabawek pistoletu czy karabinu, i tak z łatwością znajdzie przedmiot, którym będzie mogło się w ten sposób bawić, na przykład gałąź.

 

Czy pistolety zabawki są szkodliwe?

 

Wielu chłopców lubi bawić się w żołnierzy, rycerzy lub superbohaterów. Ważne, by nie pozostawiać dziecka bez nadzoru (by nie zrobiło krzywdy sobie lub innemu dziecku) i odpowiedniej rozmowy przed zabawą. Postaraj się wytłumaczyć dziecku, w jakim celu dorośli używają broni. Zwróć uwagę na ludzi, którzy posiadają broń dla ogólnego dobra i porządku. Możesz to zrobić podczas zabawy w policjantów i złodziei. Lepiej, by maluch dowiedział się tego od ciebie niż z telewizji, internetu czy kolegów.

 

Pistolety zabawkowe na Smyk.com

 

Jeśli szukasz prezentu dla małych urwisów, na Smyk.com znajdziesz duży wybór pistoletów, karabinów, wyrzutni i innych militarnych zabawek dla dzieci. W naszej ofercie znajdzie się broń, która pomoże smykom ocalić świat przed złem i będzie im towarzyszyć wyprawach w poszukiwaniu smoków lub przerażających potworów!