Koszule nocne ciążowe

Znaleziono: 106 produktów

Koszule nocne ciążowe

Oczekiwanie na narodziny oraz pierwsze chwile spędzane z maluszkiem to niewątpliwie wyjątkowe momenty w życiu rodziny. Jest to również czas, kiedy mama musi się czuć naprawdę komfortowo, by móc skupić się przede wszystkim na opiece nad najmłodszym członkiem rodziny. Wygodne koszule do karmienia wykonane z bawełny i skrojone specjalnie tak, aby pasowały do rosnącego brzuszka nie tylko zapewniają właściwą wentylację ciała, ale także ułatwiają karmienie maleństwa bez potrzeby ściągania górnej części odzieży.

 

Koszule ciążowe do karmienia

W czasie ciąży wraz ze wzrostem maleństwa zmieniają się również proporcje ciała mamy. Aby zapewnić sobie komfortowy wypoczynek warto sięgnąć po miękkie koszule ciążowe i do karmienia uszyte w taki sposób, by bez trudu pomieścić ciążowy brzuszek każdej wielkości. Większość tego typu odzieży uszyta jest z rozciągliwego materiału i posiada delikatne marszczenia pod biustem, co zapewnia wygodę na każdym etapie ciąży. Dostępne w ofercie SMYKA koszulki lub koszule ciążowe do karmienia wykonane są z cieniutkiej bawełny albo delikatnej wiskozy – przewiewnych tkanin utrzymujących właściwą wentylację skóry podczas połogu lub nocnego wypoczynku.

 

Wyjątkowe koszule do porodu i karmienia

Wygodne i funkcjonalne ubranie do porodu nie tylko ułatwia przyjście maluszka na świat, ale także zwiększa poczucie komfortu mamy podczas pierwszych chwil spędzanych z najmłodszym członkiem rodziny. Miękkie materiały oraz prosty, lekko rozszerzający się ku dołowi krój świetnie się sprawdzają podczas pobytu w szpitalu, a proste w użyciu napy lub niewielkie guziki nie przeszkadzają mamie i maluszkowi podczas leżenia lub snu. Koszule do porodu i karmienia mają zazwyczaj długość do kolan lub połowy ud tak, by zakrywać znajdującą się pod spodem bieliznę. W zależności od pory roku oraz panującej wokół temperatury koszule ciążowe do karmienia mogą mieć różny krój i rękawy – od długich, po takie o grubszych ramionach, ułatwiających podtrzymywanie piersi.

 

Wyjątkowe koszule do karmienia w SMYKU

Karmienie piersią nie tylko pozwala dostarczyć niemowlęciu niezbędne składniki odżywcze, ale przede wszystkim pomaga zacieśniać więź między dzieckiem a matką, co pozytywnie wpływa na jego prawidłowy rozwój. Dzięki specjalnemu krojowi koszule nocne do karmienia ułatwiają przystawienie dziecka do piersi bez potrzeby rozbierania czy niewygodnego rozpinania górnej części piżamy. Obszyte tkaniną napy albo ukryte rozcięcie w postaci niewielkich kieszonek umożliwiają bardzo wygodne i dyskretne karmienie zarówno w pozycji leżącej, jak i podczas siedzenia.