Żyć Ewangelią 2023

18,99 zł

Opis produktu

Nieprzypadkowo na okładce tegorocznych rozważań Żyć Ewangelią znalazł się motyl. Jedno z najdelikatniejszych stworzeń, cieszące ludzkie oko tysiącem kolorów, subtelny zwiastun wiosny, słońca, ciepłych dni i nowego życia. Motyl podróżuje z kwiatka na kwiatek, w poszukiwaniu tych najobfitszych, najsmaczniejszych nektarów.

Starajmy się być motylem wybierać tylko to, co najlepsze, karmić się tym, co nasyci nas na dłużej niż najsmaczniejsza nawet potrawa świata. Przemieszczajmy się z kwiatka na kwiatek, zatrzymując się tylko przy wartościowych nektarach Słowach Boga. To one są najbardziej pożywnym nektarem. Biblia jest najpożywniejszym kwiatem.

Tylko systematycznie żywiąc się Słowami Pisma Świętego będziemy w stanie zbliżyć się do poznania Stwórcy. Będziemy takim stworzeniem, o którym mówi św. Franciszek.

By ułatwić tę podróż po Słowie Bożym, Misjonarze Krwi Chrystusa już po raz siedemnasty dzielą się własnymi doświadczeniami, przemyśleniami i refleksjami dotyczącymi Ewangelii, starając się wskazać to, co ich zdaniem najistotniejsze w nauce Jezusa. Niech te rozważania staną się narzędziem do owocnego karmienia się najpożywniejszym nektarem.

Nr produktu: 7301821

Materiał i pielęgnacja

{DELETE}

Specyfikacja

Producent

Pomoc Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa

Przedział wiekowy

+18 lat

Marka

Pomoc Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa

Autor

Opracowanie zbiorowe

​​​​​​​​​​​​​​Oprawa

miękka​​​​​​​

Liczba stron 

536​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​Rok wydania

2022

​​​​​​​​​​​​​​Rodzaj nośnika

druk

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu