Zoobles, Studio tańca, zestaw z laleczką i zwierzątkami

Indeks: 6970288

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Znajdź się w centrum uwagi dzięki multipakowi Zoobles!

Ten fantastyczny zestaw zawiera ekskluzywne trio Balerina i zmienia się ze skrzynki do przechowywania zabawek w studio tańca! Zsuń pokrywę i odkryj dwa zwierzątka Zoobles i jedyną w swoim rodzaju Laleczkę Z-Girl, której nie znajdziesz nigdzie indziej! Odwróć skrzynkę i ustaw tło, aby jeszcze wzbogacić swoją zabawę w tworzenie historii! Wieko zestawu staje się idealnym wejściem dla diwy! Wturlaj swoje Zoobles wprost na scenę!

Każda postać na początku jest kolorową kulą, która w magiczny sposób budzi się do życia jako super słodkie zwierzę, gdy zostanie przetoczony przez metalowy punkt. Dodatkowo możesz przetransformować swoją Z-Girl ze zwierzęcia w modną Z-Girl, naciskając jej głowę! To świetna zabawa! Ściskaj postacie, aby wróciły znów do formy kuli, a następnie wtocz je po rampie na scenę studia tańca, żeby znów transformowały!

Gdy skończysz zabawę, w środku może się zmieścić aż 10 Zoobles. Uchwyt do przenoszenia ułatwia zabranie kolekcji ze sobą i zabawę w podróży.

Dodaj wszystkie zwierzątka Zoobles i Laleczka Z-Girlz do swojej kolekcji (każda sprzedawana osobno), aby rozszerzyć swój cudowny świat Zoobles.

Zoobles to idealny prezent dla dziewczynek od 5 lat.

Wpadnij do studia tańca Zoobles z multipakiem!

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu