Uniwersalna żelowa nakładka na siodełko rowerowe, 3D

Indeks: 6922809

Napisz recenzję i oceń
Cena: 49,49 zł
Towar u dostawcyWysyłamy w: 2 dni

Uniwersalna żelowa nakładka na siodełko rowerowe 3D

Wybierając siodełko kierujemy się często wyglądem i ceną. Często też nie kierujemy się niczym bo siodełko dostajemy razem z całym rowerem. Biorąc pod uwagę nasza fizjologię i anatomię, każdy z nas ma inne upodobania pod tym względem. A że większośc naszego ciężaru podczas jazdy rowerem spoczywa właśnie na siodełku, często to ono decyduje, czy jest to spokojna i miła przejażdżka, czy droga przez mękę, pełna otarć i odcisków.

W tym drugim przypadku, nim zdecydujemy się na zakup nowego, lepiej dobranego siodełka, polecam wypróbować tańsze i dużo mniej kłopotliwe rozwiązanie, jakim jest nakładka żelowa na siodełko.

Wypełniona jest specjalnym, miękkim i amortyzującym żelem. Przeznaczona do wszystkich typów rowerów, zarówno MTB (górskich), jak i tych do jazdy turystycznej czy rekreacyjnej.

Nakładka zapewnia dużo większy komfort jazdy, a specjalnie wyprofilowane kształty znacznie podnoszą wygodę. Wspomaga także utrzymanie prawidłowej pozycji na rowerze, a przez to także zmniejsza napięcie w lędźwiowej części kręgosłupa. Idealnie dostosowuje się do kształtu ciała rowerzysty zapewniając wygodną i bezbolesną jazdę nawet przy dłuższych podróżach.

Rozmiar - 28cm na 16 cm.

Ściągacz pozwoli na idealne dopasowanie pokrowca do posiadanego siodełka

Sezon rowerowy

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: