Spotkania z fizyką. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 7 szkoły podstawowej

Indeks: 6718711

Napisz recenzję i oceń
Cena: 23,99 zł
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Zeszyt ćwiczeń dla klasy 7 szkoły podstawowej „Spotkania z fizyką” pozwala rozwijać kluczowe umiejętności – planowania i wykonywania prostych doświadczeń oraz rozwiązywania różnych typów zadań.

Kształci umiejętności planowania i wykonywania prostych doświadczeń, za pomocą Dziennika laboratoryjnego oraz Zadań doświadczalnych.
Pozwala pracować z uczniami potrzebującymi więcej ćwiczeń oraz tymi, którzy szukają zadań nietypowych lub o wyższym stopniu trudności dzięki zadaniom Na dobry początek oraz Dla dociekliwych.
Ułatwia kształcenie umiejętności korzystania ze źródeł i analizowania informacji przedstawionych w różnej formie dzięki elementowi Korzystam z informacji zawierającemu ciekawe treści połączone z zadaniami sprawdzającymi opanowanie niezbędnych umiejętności.
Odsyła do dodatkowych zadań, przykładów, doświadczeń oraz filmów z doświadczeniami, za pomocą kodów QR zamieszczonych w publikacji.
Ułatwia utrwalanie wiedzy i przygotowania do egzaminu ósmoklasisty dzięki nowym elementom znajdującym się na końcu każdego z działów: Sposób na zadanie oraz Sprawdź, czy potrafisz.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: