Shadow Raptors. Tom 1. Kurs na kolizję

Indeks: 6442092

5.0 (2 oceny)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 26,99 zł34,99 zł
Oszczędzasz: 8,00 zł (23%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Rok 2017. W Układzie Słonecznym po raz pierwszy pojawia się okręt Skunów. Ludzkość nadaje mu nazwę Oumuamua. Dwa lata później obiekt znika w tajemniczej anomalii, znajdującej się pomiędzy Marsem i Jowiszem. Wkrótce przybywają następne okręty obcych. Wysłane ich tropem ziemskie sondy badawcze odkrywają w tym rejonie przejście, prowadzące do odległego o dziesięć lat świetlnym układu gwiezdnego Epsilon Eridani, zamieszkałego przez rasę Skun. Rok 2045. Do układu Epsilon Eridani wlatują pierwsze ziemskie okręty kolonizacyjne.

Rok 2205. Dominium Skun jest już tylko wspomnieniem. Zdziesiątkowani obcy ukrywają się w pasie planetoid na obrzeżach układu, skąd przypuszczają atak na kolonistów. W kierunku jedynej w układzie planety i jej księżyca wyrusza gigantycznych rozmiarów okręt wojenny Skunów. Strzegąca planety Flota ludzi jest rozproszona, w układzie znajduje się jedynie niewielki zespół uderzeniowy, złożony z krążownika i kilku okrętów eskorty. Czy pojedynczy okręt potrafi powstrzymać przeważające siły wroga? Czy ludzkość będzie w stanie uchronić nową domenę przed zagładą? Jak wiele ludzie są w stanie poświęcić, by tego dokonać?

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
2
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Tadeusz774
Recenzja dodana 07.05.2019
Sztuka wojny to oparcie w zaawansowanej technologii. Książka to rasowe science-fiction, ale gdyby nie przyszłość, to śmiało można by ją nazwać technicznym thrillerem. Autor otwiera przed nami drogę do gwiazd i ukrytych przestrzeni.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Kasiachlope
Recenzja dodana 06.05.2019
Uniwersum „Star Wars” rozsławiły nie tylko pojedynki na miecze świetlne, ale też pamiętne walki myśliwców. W tej powieści postawiono właśnie na to drugie i uważam, że książce wyszło to na plus.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5