Ścieżka

Indeks: 6221099

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

To nie jest książka filozoficzna ani wykład filozofii, choć przekazuje idee starożytnych chińskich mędrców. Nie jest poradnikiem, choć uczy, jak każdy może zmieniać swoje życie na lepsze. Nie wymaga ani wiedzy, ani zainteresowania historią, filozofią ani Chinami. To jedyna w swoim rodzaju inspirująca, pasjonująca i przekonująca opowieść charyzmatycznego profesora, który przetwarza myśli starożytnych chińskich mędrców na naszą codzienność, obalając utarte schematy myślenia.

Wielkie zmiany dokonują się w małych słowach, drobnych gestach, zwyczajnych czynach i zachowaniach w codzienności. Tam, gdzie toczy się nasze życie.

Profesor MICHAEL PUETT na Harvardzie ma status gwiazdy, choć pozostaje skromnym i czarującym człowiekiem. Jego zajęcia z chińskiej filozofi i to fenomen, trzecie pod względem popularności - po ekonomii i informatyce. Tak oblegane, że przeniesiono je do tysiącosobowej sali. Choć jego studenci nie zawsze interesują się historią i chińskimi filozofami... Ty też nie musisz znać ani nawet zapamiętać ich imion. Ale po przeczytaniu tej książki powtórzysz za studentami profesora: "Teraz wiem, jak zmieniać swoje życie na lepsze".

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu