Psi Patrol, pianotwory pudrowe, 6 szt.

Indeks: 7016572

Napisz recenzję i oceń
Cena: 12,99 zł15,99 zł
Oszczędzasz: 3,00 zł (19%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Marzysz o kąpieli pełnej puszystej, cudownie pachnącej piany? Użyj kapsułki z magicznym pianotwórczym proszkiem. Jedna kapsułka wystarczy! Pozbądź się monotonii! Zmieniaj zapachy i kolory każdego dnia! Zachwyć się soczystą pomarańczą, poczuj orzeźwiającą limonkę i rozpłyń się nad słodką truskawką! 

Włóż pianotwór do wanny pod silny strumień ciepłej bieżącej wody. Wymuszony ruch wody podczas napełniania wanny zapewni równomierne i dokładne rozpuszczenie się proszku w całej objętości wody. Zastosuj nie mniej niż 50 litrów wody na 1 kąpiel.

Uwaga: przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu. Chronić przed zamarzaniem. Nie dotykać mokrymi rękoma. Unikać zanieczyszczenia oczu. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Nie stosować produktu u osób o skłonnościach alergicznych, z atopowym zapaleniem skóry. Do użytku zewnętrznego. Nie spożywać. Zalecany nadzór osoby dorosłej. Nie stosować dla dzieci poniżej 3 lat. Produkt wyłącznie do stosowania w wannie.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu