Psi Patrol Film, Największa Baza Psiego Patrolu, ze światłem i dźwiękiem, 91,5 cm

Indeks: 7020912

Napisz recenzję i oceń
Cena: 902,00 zł1239,99 zł
Oszczędzasz: 337,99 zł (27%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Nie ma problemu, którego nie rozwiążemy! To hasło towarzyszy psiakom z Psiego Patrolu przy każdej akcji, przy których pomagają im zawsze wyjątkowe pojazdy. A Ty możesz przyłączyć się do drużyny Psiego Patrolu i pomóc im rozwiązać misje ratunkową!

Przedstawiamy zupełnie wyjątkową wieżę z filmu Psi Patrol - Ultimate City Tower - która ma metr wysokości i jest najwyższą z dotychczasowych wież Psiego Patrolu. Przenosi siedzibę szczeniaków z Miasta Przygód znanego z dużego ekranu do życia.

Ma mnóstwo niesamowitych funkcji do odkrycia: ruchome rampy ratunkowe, centrum dowodzenia, windę samochodową, windę dla szczeniąt, światła, dźwięki i wiele więcej! Razem z krążownikiem Chase'a, plecakiem przypinanym klipsem i wszystkimi sześcioma figurkami Psiego Patrolu w zestawie, możesz rozpocząć zabawę od razu po rozpakowaniu pudełka. Wsadź Chase'a na pojazd i i przygotuj się na misję w garażu pod wieżą. Następnie wyślij go z pomocą windy do centrum dowodzenia. Naciśnij przycisk, żeby usłyszeć efekty dźwiękowe i aktywować oświetlenie wieży!

Obracaj holograficzną mapę miasta i skorzystać z selektora, aby wybrać odpowiedniego szczeniaka do misji. Umieść figurkę na zjeżdżalni, dostań się do obszary wyposażenia, przypnij plecak Chase'a. Wciągnij pojazd na sam szczyt wieży i przygotuj do jazdy na ratunek. Opuść uchwyt na sam dół, żeby przekształcić Ultimate City Tower. Wówczas otworzy się przedni panel i wysunie rampa ratunkowa. Umieść swój pojazd na samej górze i rusz do akcji. Paski na rampie zapalą się, gdy pojazd będzie po niej jechał, dokładnie tak jak w filmie!

Dzięki Ultimate City Tower akcje ratunkowe będą jeszcze bardziej ekscytujące niż kiedykolwiek! Naciśnij przycisk na plecaku, aby wystrzelić pociski (w zestawie trzy). Korzystaj z wyobraźni, aby tworzyć przygody i bawić się w całej wieży wszystkimi figurkami szczeniąt. Aby zyskać jeszcze więcej możliwości, warto dokupić pojazdy delux (każdy sprzedawany osobno).

Wieża znana z filmu Psi Patrol to doskonały prezent dla chłopców i dziewczynek w wieku od lat 3.

Wymaga złożenia przez dorosłych i 5 baterii AAA (bark w zestawie).

Przeżyj akcje i emocje z filmu Psi Patrol dzięki Ultimate City Tower!

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

linia szara

Sprawdź inne kategorie: