Perfecta, Jagody goji, nawilżająco-odżywiająca maska na tkaninie, 1 szt.

Indeks: 6477516

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

 

Perfecta, Jagody goji, nawilżająco-odżywiająca maska na tkaninie, 1 szt.

Hydro-maska na tkaninie redukująca oznaki zmęczenia, o silnym działaniu nawilżającym i odżywczym. Przywraca cerze odpowiedni poziom nawilżenia oraz daje jej zastrzyk energii. Dzięki dokładnemu przyleganiu materiału do twarzy maska tworzy na skórze okluzję, przez co składniki szybko i równomiernie wnikają oraz efektywnie działają. Rekomendowana do całorocznej pielęgnacji każdego typu cery.

  • Jagody goji - jedne z najzdrowszych owoców i naturalne źródło witaminy C. Niezwykle bogate w składniki odżywcze oraz antyoksydanty, dzięki którym opóźniają procesy starzenia się skóry oraz intensywnie rewitalizują i znacząco poprawiają jej kondycję.
  • Fitotauryna - roślinna tauryna pozyskiwana z algi. Działa energizująco, przez co przyspiesza odbudowę i regeneracje skóry. Silnie nawilża, wygładza oraz wzmacnia funkcje ochronne skóry.
  • Antipollution agent - otrzymywany w procesie fermentacji roślinnej polisacharyd, tworzy na powierzchni skóry ochronny film - efekt „drugiej skóry” - ochraniając ją przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi i zanieczyszczeniami, jak drobne pyły zawieszone PM2, 5 wchodzące w skład smogu.

SKU 

6477516

Producent

Dax Cosmetics

Marka

Perfecta

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu