Opowieści weekendowe. Kolekcja. DVD

Indeks: 6096502

Napisz recenzję i oceń
Cena: 15,99 zł19,99 zł
Oszczędzasz: 4,00 zł (20%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Opowieści weekendowe są autorskim cyklem Krzysztofa Zanussiego. W jego skład wchodzą historie, których bohaterami są inteligenci młodego i średniego pokolenia, poddawani próbom mającym sprawdzić ich uczciwość, moralność, lojalność oraz odporność na pokusy materialne. Jeden weekend, w czasie którego mają miejsce znaczące wydarzenia w życiu każdego z bohaterów, to cecha łącząca każdą z ośmiu opowieści.

W Opowieściach weekendowych, w odróżnieniu od wielu innych produkcji reżysera, często gości i humor i ironia. Na płytach znajdują się materiały archiwalne. Ich jakość odbiega od obecnie obowiązujących standardów.

Części:

  1. Damski interes
  2. Słaba wiara
  3. Urok Wszeteczny
  4. Niepisane prawa
  5. Dusza śpiewa
  6. Ostatni krąg
  7. Linia opóźniająca
  8. Skarby ukryte

Obsada: 1. Joanna Szczepkowska, Marta Lipińska, Anna Nehrebecka i inni. 2. Dorota Segda, Maciej Orłoś, Marek Kondrat i Inni. 3. Zbigniew Zapasiewicz, Maciej Robakiewicz, Katarzyna Herman i inni. 4. Krystyna Janda, Piotr Szwedes, Maciej Wierzbicki i inni. 5. Jacek Laszczkowski, Kazimierz Kord, Maria Kościałkowska i inni. 6. Daniel Olbrychski, Olga Sawicka, Romuald Szejd i inni. 7. Barosz Opania, Tadeusz Bradecki, Monika Kwiatkowska i inni. 8. Maja Komorowska, Agata Buzek, Wojciech Siemion i inni.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu