MoMi, Lexi XL, barierka ochronna do łóżka, jasnoszara

Indeks: 7163579

Napisz recenzję i oceń
Cena: 160,99 zł
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

Twój Maluch wierci się w nocy i wędruje po całym łóżku? Tobie natomiast sen z powiek spędza myśl, że z niego spadnie? Znam to! Dlatego właśnie stworzyłam MoMi Lexi - najlepszego strażnika dziecięcego snu! Produkt odpowiedni zarówno dla Maluszka ucinającego sobie drzemkę na sypialnianym łóżku Rodziców, jak i Starszaka, który właśnie co przeniósł się do swojego „dorosłego” łóżka.

Barierka ochronna MoMi LEXI dba o bezpieczeństwo dziecka w trakcie snu, jest też wygodna w użyciu dla Rodzica:

 • prosty montaż – barierkę możesz zamontować na śruby do konstrukcji łóżka lub wsunąć pod materac i zabezpieczyć specjalnymi pasami dodanymi do zestawu
 • jest całkowicie bezpieczna dla dziecka – pomyślnie przeszła wieloetapową weryfikację i uzyskała certyfikat laboratorium badawczego SGS.
 • produkt spełnia także wymogi normy BS 7972
 • barierka MoMI LEXI posiada system zabezpieczający przed samoczynnym złożeniem
 • w zestawie znajdują się pasy montażowe wzmacniające konstrukcję i stabilność, gdy dziecko napiera na bramkę
 • barierka posiada dużą, dwukomorową kieszeń, w której możesz przechowywać najpotrzebniejsze rzeczy np. pieluszki lub ukochanego misia
 • posiada przewiewną siatkę, która zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza
 • regulacja otwarcia o 180 ° umożliwi Ci wygodne wychodzenie z łóżka, bez konieczności demontażu barierki, bramkę otworzysz bez wysiłku, w pojedynkę
 •  zaokrąglona, bezpieczna konstrukcja, brak ostrych krawędzi
 • materiał tekstylny można prać w pralce
 • produkt przeznaczony dla dzieci od 18 miesiąca życia do 5 lat
 • grubość materaca potrzebna do zamontowania barierki to od 15 do 25 cm.

Barierka ochronna do łóżka MoMi LEXI – w jakich sytuacjach się przydaje?

Barierka MoMi LEXI to produkt uniwersalny, doskonale spełniający swoją rolę zarówno dla młodszego, jak i starszego dziecka.

 1. Twoje Maleństwo uwielbia uciąć sobie drzemkę w sypialni Rodziców? Tam czuje się bezpiecznie i jest mu wygodnie, jednak wysokie sypialniane łóżko może okazać się dla niego niebezpieczne. Wtedy z pomocą przychodzi MoMi LEXI! Zamontuj barierkę na boku łóżka i zabezpiecz swój Skarb przed niekontrolowanym zsunięciem się z niego.
 2. Twoje dziecko nie jest już takie malutkie, jak Ci się wydaje i chce spać w „dorosłym” łóżku? Boisz się tej decyzji, bo obawiasz się, że w nocy bez zabezpieczenia spadnie? Właśnie wtedy zamontuj MoMi LEXI – barierka da dziecku radość ze spania we własnym łóżku, a Tobie pewność, ze będzie w nim bezpieczne.

Bezpieczeństwo Twojego dziecka, to priorytet MoMi! Bramka MoMi LEXI została poddana testom i certyfikacji, które potwierdzają jej całkowite bezpieczeństwo użytkowania:

 1. Pomyślnie przeszła wieloetapową weryfikację i uzyskała certyfikat laboratorium badawczego SGS.
 2. Produkt spełnia wymogi brytyjskiej normy BS 7972.
 3. MoMI LEXI posiada zabezpieczenie przed samoczynnym złożeniem się bramki.
 4. W zestawie znajdują się pasy montażowe, które dodatkowo wzmacniają konstrukcję i zwiększają stabilność bramki.
 5. Konstrukcja barierki MoMi LEXI jest zaokrąglona, nie posiada ostrych elementów, krawędź jest dodatkowo zabezpieczona tekstylnym materiałem.
 6. Przewiewna siateczka jest bezpieczna dla skóry dziecka. Dzięki siateczce, nawet gdy Maluch śpi bezpośrednio przy niej, zapewniona jest odpowiednia cyrkulacja powietrza, która sprawia, że dziecko nie poci się i nie przegrzewa.

Barierka ochronna MoMi LEXI to bezpieczny sen Twojego Malucha, ale też Twój! A przyznasz, że każda chwila beztroskiego relaksu, dla nas Mam jest na wagę złota?!

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

linia szara

Sprawdź inne kategorie: