Medi partners, Łapacze Snów, Kwiaty, kocyk minky, szary, 75x100 cm

Indeks: 6527886

Napisz recenzję i oceń
Cena: 37,99 zł
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

  • Liczne zastosowania - doskonale sprawdzi się w chłodniejsze dni w wózku na spacerze, w domu w łóżeczku jako kocyk do przykrycia dziecka, w samochodzie w czasie podróży. Idealny jako przytulanka, towarzysz wycieczek, a nawet zabawka.
  • Uniwersalny rozmiar 75x100 cm zapewni jego długie użytkowanie.
  • Najwyższa jakość - ręcznie szyty z wyjątkową starannością. Wyprodukowany w Polsce przez doświadczony zespół krawiecki. Nie posiada żadnych zbędnych elementów, które mogły by być groźne dla dziecka (wystające wstążeczki lub sznureczki).
  • Kocyk doskonale nadaje się do kontaktu z delikatną i wrażliwą skórą dziecka. Używane materiały mają właściwości antyalergiczne.  Wzorzysta bawełna nadaje kocykowi lekkości i delikatności, jednak to pluszowe Minky jest przez dzieci kochane. Idealnie otula i daje niewiarygodne poczucie miękkości.
  • Doskonały prezent dla każdego dziecka - wspaniałe połączenia kolorystyczne stymulują rozwój dziecka i wzmacniają postrzeganie barw. Wkomponowują się także w kolorowy świat Naszych pociech. Rodzice z pewnością znajdą idealny wzór pasujący zarówno do pokoju jak i do wózka.
  • Wszystkie materiały są najwyższej jakości - 100% bawełna oraz Minky o wysokiej gramaturze (380g) dają możliwość długotrwałego użytkowania produktu (nawet po wielu praniach kolory nie blakną, a materiał nie ulega zniszczeniu). Oba materiały posiadają certyfikat Oeko tex100 , który potwierdza możliwość ich stosowania w kontakcie ze skórą dziecka
  • Również utrzymanie czystości kocyka jest bardzo proste. Wystarczy umyć go w temperaturze 30°C (najlepiej ręcznie)  i pozostawić do naturalnego wyschnięcia. Nie wolno prasować strony Minky (kropki ulegną wypłaszczeniu). Można prać go wielokrotnie. Z biegiem czasu barwy nie tracą swojej intensywności.
  • Materiały użyte do produkcji: 100% bawełna 100% poliester (Minky).

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu