L'Angelica, Rapident, krem mocujący do protez zębowych częściowych i całkowitych, 40 g

Indeks: 6960605

Napisz recenzję i oceń
Cena: 21,49 zł21,99 zł
Oszczędzasz: 0,50 zł (2%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

Rapidentkrem mocujący do protez zębowych częściowych i całkowitych

+30% Składnika Klejącego*

Ochrona Dziąseł

Nowa ulepszona formuła – jeszcze więcej kleju z + 30% składnika klejącego w porównaniu z poprzednią formułą. Możesz cieszyć się ciepłymi i zimnymi potrawami lub napojami bez utraty przyczepności protezy. Unikaj resztek pokarmu zalegających pod protezą. Formuła bez cynku pomagająca chronić dziąsła.

Ostrzeżenia:  Przed użyciem przeczytaj uważnie informacje dostarczone przez wytwórcę. Nie używaj w przypadku uszkodzenia błon śluzowych. Należy zaprzestać używania w przypadku wystąpienia jakichkolwiek skutków ubocznych. Nie połykać. Unikaj kontaktu z oczami; w razie przypadkowego kontaktu z oczami dokładnie przepłukać wodą. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła i światła słonecznego, w temperaturze poniżej 25°C. Nie zamrażać. Nie używać w przypadku otwartego lub uszkodzonego opakowania. Po każdym użyciu prawidłowo zamknij nakrętkę. Nie używać po upływie daty ważności. Data ważności odnosi się do nieotwartego i prawidłowo przechowywanego produktu w opakowaniu. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Aby zmniejszyć ryzyko zanieczyszczenia krzyżowego, zaleca się nie udostępniać produktu innym osobom. Skuteczność i czas trwania siły przylegania mogą zmieniać się w zależności od osobistych cech fizycznych (wydzielanie śliny, anatomia jamy ustnej, ogólny stan zdrowia, wiek). Zaleca się regularne wizyty u stomatologa w celu sprawdzenia prawidłowego dopasowania protezy. Przypadki poważnego wypadku z użyciem wyrobu medycznego należy niezwłocznie zgłosić wytwórcy oraz właściwemu organowi państwa, w którym nastąpił wypadek.

Przeciwwskazania:  Wyrób medyczny nie jest przeznaczony dla osób z nadwrażliwością na którykolwiek składnik wyrobu.

Skład:  Calcium/sodium Pvm/ma Copolymer 31-33%, Guma Ksantanowa 24-26%, Wazelina, Olej Parafinowy, Olej Z Nasion Słonecznika, Aromat, Sok Z Liści Aloesu Zwyczajnego, Bisabolol, Ekstrakt Z Rumianku Pospolitego, Ekstrakt Z Korzenia Lukrecji Gładkiej, Limonen, Butylowany Hydroksytoluen (b.h.t.), Ci 45430.

Tuba 40 g.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: