Hot Wheels City, Zakręcona megamyjnia, zestaw torów

Indeks: 7156529

Napisz recenzję i oceń
Cena: 159,99 zł269,99 zł
Oszczędzasz: 110,00 zł (41%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Przeżywaj niezapomniane przygody w Zakręconej megamyjni Hot Wheels City. Zbiorniki z ciepłą i zimną wodą pozwalają zmieniać kolor pojazdów, a konstrukcja zestawu zapobiega powstawaniu bałaganu.

  • W zestawie znajduje się 1 samochodzik Hot Wheels Color Shifters, który zmienia kolor w zimnej wodzie, a po kontakcie z ciepłą wodą wraca do swojego wcześniejszego wyglądu. To jak mieć dwa samochodziki w jednym!
  • Możesz spryskać samochodzik Color Shifters zimną wodą z niebieskiego zbiornika, aby odkryć ukryty na nim wzór. Gdy spryskasz go ciepłą wodą z czerwonego zbiornika, pojazd wróci do swoich pierwotnych barw.
  • Na środkowych miejscach można zaparkować nawet trzy dodatkowe samochodziki Color Shifters i jednocześnie zmienić ich wygląd! (Dodatkowe pojazdy sprzedawane oddzielnie).
  • Taca znajdująca się w podstawie zestawu służy do zbierania wody skapującej z samochodzików.
  • Zestaw jest wyposażony w mnóstwo elementów do zabawy, które nie wymagają wody - na przykład ruchome bramki, wałek z pianki oraz wąż do tankowania.

Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Zakręcona megamyjnia Hot Wheels City to doskonały prezent dla dzieci od 4 roku życia. Można połączyć ją z innymi zestawami Hot Wheels, by zbudować własne miasto.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu