Herobility, HeroEcoPlate Divider, talerzyk, szary

Indeks: 6440809

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Nowość! HeroEcoPlate Divider - wyjątkowy talerzyk. HeroEcoPlate Divider ma trzy sekcje, idealne, gdy chcesz podzielić jedzenie na trzy dania lub po prostu ułatwić dziecku naukę jedzenia. Pionowe krawędzie ułatwiają przechowywanie żywności, dzięki czemu karmienie staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek.

W zestawie z pokrywką, która sprawia, że ​​przechowywanie posiłków jest bardzo wygodne. Talerzyki można układać jeden na drugim, dzięki czemu zajmują mniej miejsca w szafce kuchennej lub podczas podróży. Pokrywka znacznie ułatwia przechowywanie żywności. Oczywiście całość jest przyjazna zmywarkom, lodówkom i mikrofalówkom. Wykonana z bio-materiału (kukurydza) - najlepszy wybór dla Twojego dziecka i dla środowiska naturalnego. Nowa, ekologiczna kolekcja produktów Herobility jest powstała z myslą o ochronie naszej ukochanej planety

Produkty z serii Eco-line są wykonane z kukurydzy. Dlaczego? Ta roślina przyczynia się do absorbcji CO2 krążącego w ziemskiej atmosferze, przez co hamuje rozwój efektu cieplarnianego. W procesie produkcji części jadalne są separowane od bioodpadów, które z kolei przekształcamy w bioplastik - dzięki temu finalny produkt, który kupujesz, podlega procesowi biodegradacji.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu