Hape, Budowla, układanka z kołkami, układanka drewniana, 9 elementów

Indeks: 6695664

Napisz recenzję i oceń
Cena: 28,49 zł39,99 zł
Oszczędzasz: 11,50 zł (29%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

Budowa, układanka z kołkami od marki Hape to zabawka drewniana, zachęcająca do odkrywania świata poprzez naukę i zabawę. Dla dzieci od 2 roku życia.

Poznaj pojazdy budowlane

Zestaw składa się z 9 puzzli, przedstawiających pojazdy znajdujące się na budowie, oraz drewnianej planszy-układanki. Każdy z puzzli może stać samodzielnie i być oddzielną zabawką. Elementy posiadają okrągłe kołki do chwytania, dopasowane do małych rączek dziecka. Zabawka pomaga w nauce kolorów i kształtów, rozwija zdolności manualne, w tym chwytania i celowania. Zachęć dziecko do wypowiadania nazw różnych pojazdów za pomocą tej kolorowej układanki, która poprawi jego zdolności poznawcze, umiejętności językowe i koncentrację. Wykonana z wysokiej jakości, naturalnego drewna, pokrytego bezpiecznym lakierem.

  • Wymiary produktu: 29,4x24,8x1,80 cm
  • Wiek: 24m+

Bezpieczeństwo jest dla nas ważne

Hape to największy na świecie producent zabawek drewnianych. Oferowane przez Hape zabawki to produkty najwyższej jakości, tworzone z dbałością o zrównoważony rozwój. Są zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

Rozwija zdolności manualne, zdolność chwytania. Poprawia zdolności poznawcze, koncentrację i umiejętności językowe. Pomocne w nauce kolorów i kształtów.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu