Fisher-Price, Przyjaciele z Lasu Tropikalnego, mata gimnastyczna z muzyką i światełkami

Indeks: 6197233

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

  • Mata edukacyjna z muzyką i światełkami – Przyjaciele z Lasu Tropikalnego – oferuje trzy sposoby użytkowania oraz ponad 10 zabawek i czynności, które pochłoną uwagę Twojego maluszka, zarówno w domu, jak i poza nim.
  • Las tropikalny wygląda jak żywy! Widać światełka, słychać muzykę i odgłosy przyrody – wystarczy, że dziecko się poruszy.
  • Podczas zabawy na pleckach wiszące zabawki i aktywowana ruchem muzyka zachęcają dzidziusia do wyciągania rączek i zabawy w trącanie.
  • O! Dzień dobry, tukanie! Obniż zabawki lub przenieś je na miękką matę edukacyjną, by zachęcić maluszka do zabawy na brzuszku!
  • Urocze detale takie jak miękka, satynowa krawędź maty i duży, szeleszczący liść rozwijają zmysły w trakcie zabawy.
  • Ruszacie w drogę? Zabierzcie dobrą zabawę ze sobą! Wystarczy zdjąć przenośnego tukana, który odtwarza nawet 20 minut muzyki w trybie długiej zabawy wraz z kolorowymi światełkami! Czas na zabawę, maluszku!

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
1
3
2
1

Średnia ocena

4.5
Ocena ogólna
4.7
Jakość
5.0
Cena
4.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Monika
Recenzja dodana 29.03.2020
Matę dostaliśmy w prezencie i okazał się to być rewelacyjny prezent. Na początku dziecko nie było zainteresowane matą, ale teraz jest to jego ulubione miejsce. A my każdego dnia obserwujemy jak nabiera nowych sprawności. Polecamy.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4
Katarzyna
Recenzja dodana 21.06.2018
Kupiliśmy matę jak synek miał 2 miesiące i mimo, że dostawał rączkami tylko do najniżej zwisających zabawek, to i tak mata bardzo mu się podobało. Potrafił bawić się w niej nawet 30 min. teraz ma 6 miesięcy i mata nadal jest świetną rozrywką. Dzięki niej możemy z mężem zjeść spokojnie, razem obiad :) Mata jest bardzo kolorowa, ciekawe rysunki i bardzo fajne zabawki. Jest możliwość ciągłego puszczania muzyki lub tylko wtedy jak dziecko się poruszy. Co ważne (w porównaniu z innymi zabawkami), muzyka nie jest irytująca :) Zdecydowanie polecam!
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4